⚽ SL 19/20 H:27 | Rizespor 2-0 Galatasaray | MS | 14 Haziran - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu neyi konuşuyorsunuz bu ülkede adam geçen seneki maçtan sonra hakemi vururdum demedi mi? Bu maçtan önce geçen seneki gibi yönetmeye cesaret edemezler diyerek aleni tehdit etmedi mi? Normal bir ülkede bırakın böyle birinin futbolun içinde olmasını sırf bu maçtan önceki sözleri yüzünden tehdit suçuyla ceza yer. Bazı sözde objektif taraftarlarımız da hakemi konuşmayın takım kötü derdinde hala, hoş onların derdi başka da neyse. Evet takım kötü, hazırlanmamış bence de yeterince ki tahmin ediyorduk aynı sezon başları gibi yaşlı takımlar çok daha geç forma girerler ama takım ne kadar kötü olursa olsun o magandaya had bildirmeyen yönetimimiz ve başkanımız ortalıkta dolaşmasınlar hiç. Benim zaten şampiyon olacağımıza dair bir inancım yoktu. Skoru kafaya takmıyorum ama bu yapılanları, hakemi, o magandayı konuşmayanlar da hiç konuşmasın bence.

Takım yaşlı ve tembel oyunculardan kurulu.
İdmanları sallamıyorlar, antrenman falan yok çok belli bu takımın form tutması için 15-20 maç boyunca maç temposu yakalaması lazım ki onda bile fizik gücü yüksek takımlara karşı eziliyoruz.

En başta arapları bedava olsa bile yollayacaksın.
Falcao ile falan olmaz bu işler 35 yaşına gelmiş adam form tutacak diye koca sezon gitti, seneye olacaklar belli tatilde yine yatacak sezon sonuna doğru belki form tutarsa tutar.
Seri saracchi falan bas tekmeyi gitsin

MRD-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Gecin bunlari burda elestirdiginiz moruk diye teneke bagladiginiz fernando la ligada aslanlar gibi oynuyor kabul edin bizim teknik heyetimiz yok bugun marianoda leminada feghoulide ust duzey lige gitsin 1 ayda kilo verip kopek gibi kosarlar

Buarada rizenin nasil abartili bir sekildr sevindigini gorduk. Rakip takimda 2 oyuncu ciddi sakatlik gecirmis, biraz daha duyarli olmalari gerekir. Adamlar resmen sakatlamaya cikmis, onu kutluyorlar.

Çok garip bir maç oldu. Takım iyi hazırlanmamış o kesin. Rize'nin kapanacağı ve kaptığı toplarla kontra yapacağı belliydi. Oyuncuların orta sahada daha dikkatli olmaları gerekirdi.
Sakatlıklar da takımı etkiledi ama bence bahane üretme gecesi değildi. Rize bedavadan 2 gol attı. İlk golden sonra kendi ceza sahasına gömüldü resmen. Bizimkiler de açamadılar. Biraz uzaktan şut denemek lazımdı.
Saracci çok yetersiz kaldı.
Falcao çok güçsüz.
Feguli sonradan biraz kıpırdandı ama geç kaldı.
Lemina da etkisizdi bugün.
Öne geçseydik Onyekuru'nun maçı olabilirdi ama tam tersi oldu.
Emre Akbaba'yı son dakikada attığı şut ile gördüm.
Ahmet bir daha oynamaz derken cezalılar ve sakatlar yüzünden haftaya mecbur oynayacak.
Kaleci Okan için bulunmaz fırsat. İşi zor.
Hoca iyi hazırlamamış takımı.

O degilde diomande bizi fena ezdi...

Insan utanir yahu... sanki siklet farki varmis gibi, herif hepsinin üstünden tir gibi gecti, biri de cikip isyan etmedi

Kiz takimi gibiyiz, hepsi citkirildim, zaten bir cok pozisyonda dayak yedik, hak da ettik... hatta bu kadar puani bu safinaz kilikli insana benzemeyen oyuncularla nasil almisiz tez konusu...

Takimda muslera da cikinca, cok asiri gereksiz bi takim olduk, su an komple hepsi yollansa birine bile üzülmem

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Sezonun yarısında hiçbir şey oynayamayan sevgili takımımız özüne dönmüştür, hayırlı olsun. Sadece 3. çeyreği iyi oynamaları pek bir anlam ifade etmez. TS-BŞ-SS takımlarının her biri, totalde bizimkilerden daha çok hak etmiştir bu ligi, maalesef...

Yahu neyi konuşuyorsunuz bu ülkede adam geçen seneki maçtan sonra hakemi vururdum demedi mi? Bu maçtan önce geçen seneki gibi yönetmeye cesaret edemezler diyerek aleni tehdit etmedi mi? Normal bir ülkede bırakın böyle birinin futbolun içinde olmasını sırf bu maçtan önceki sözleri yüzünden tehdit suçuyla ceza yer. Bazı sözde objektif taraftarlarımız da hakemi konuşmayın takım kötü derdinde hala, hoş onların derdi başka da neyse. Evet takım kötü, hazırlanmamış bence de yeterince ki tahmin ediyorduk aynı sezon başları gibi yaşlı takımlar çok daha geç forma girerler ama takım ne kadar kötü olursa olsun o magandaya had bildirmeyen yönetimimiz ve başkanımız ortalıkta dolaşmasınlar hiç. Benim zaten şampiyon olacağımıza dair bir inancım yoktu. Skoru kafaya takmıyorum ama bu yapılanları, hakemi, o magandayı konuşmayanlar da hiç konuşmasın bence.
Baskani gecen bi fotografta gordum adam bitik durumda bu islerle ugrasacak hali bile yok adamin .

Üst Alt