SL 19/20 H:28 | Alanyaspor 2-2 Trabzonspor | MS | 22 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:28 | Alanyaspor 2-2 Trabzonspor | MS | 22 Haziran

güzel maç bakalım karbonat erol ts'ye yatacak mı yoksa hakemler hamsilere yardım etmeye devam mı edecek izleyelim akşam

Ben Alanya'nın bu maçta puan çıkaracağını düşünmüyorum hatta kupayı bile verebilirler. Çünkü karbonat erol seneye fenerin başına geçecek. Avrupa kupalarında oynamak isteyecektir. O yüzden fenerin sezon sonunda Alanya'nın üstünde yer alması için kalan maçlarını satacaktır. Belki bizim maça asılırlar sadece.

İkili averajlar aynı genel averajda önde olan bitirir şuanlık Ts'nin averaj daha iyi.
Ne alakası var.

İkili averajda hamsiler önde.

Deplasmandaki maçta 2 gol atmışlar .

Başak deplasmanda 1 gol atmış.

Hamsiler şampiyon olur aynı puan olursa.
Genel averaj filan hikaye

Ne alakası var.

İkili averajda hamsiler önde.

Deplasmandaki maçta 2 gol atmışlar .

Başak deplasmanda 1 gol atmış.

Hamsiler şampiyon olur aynı puan olursa.
Genel averaj filan hikaye

bizim ligde ikili averaj avrupa'dan farklı diye biliyorum.

toplam gol sayısına bakıyorlar. deplasman golüne bakmıyorlar.

örneğin 2013-14 sezonunda 14. kayseri erciyes ile 15. antep aynı puandaymış. kayseri evde 1-0 yenmiş. antep'teki maç 2-1 antep galibiyetiyle bitmiş. normalde kayseri deplasman golü ile önde olmalı ama bizim ligin statüsüne göre eşit sayılmışlar. genel averaja bakılmış. kayseri o sayede üstte sayılmış.

2013-14 Süper Lig - Vikipedi

aak bır terım düsmanı olarak böyle yanlıs bılgılerle dolu postlar atmamalısın zaten kadromuz dar yapma böyle hatalar

yasın yoldasım da sacmalamıs bence erol nıye mac satsın fenerle uefada ön eleme oynayacagım dıye

Alanyaspor XI: Marafona, Baiano, Caulker, Tzavellas, Nsakala, Ceyhun, Salih, Efecan, Bakasetas, Efecan, Cisse.

Trabzonspor XI: Uğurcan, Pereira, Hosseini, Campi, Novak, Abdulkadir, Guilherme, Ndiaye, Ekuban, Abdülkadir Ömür, Sörloth.

Üst Alt