SL 19/20 H:28 | Denizlispor 1-5 Beşiktaş | MS | 20 Haziran - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih hoca bu sezon karizmayı fena çizdirdi. Umarım gelecek sezon için biraz hırslanır zira bu sezon hem kendisi hem takımı aşırı gevşek ve gamsızdı
Ligin ilk yarısı o kadar kötüyken tekrar galibiyet serisi yaptık.Lige verilen ara bi de sakatlıklar gibi şansızlık olunca normal ama ben yine de Fatih hocamın şampiyonluk yarışında daima hırslı olacağına inanıyorum.Allah'ın izniyle yine biz şampiyon olacaz..

Bizim sorunumuz tamamen fiziksel.Feneri sivası ezen takım 3 ay içinde böyle dökulmemeli.Burada hocayı değil yardımcılarını suçlamak lazım.Hasan hoca da ondan gönderildi sanırım.

Denizlinin küme düşme hattında kalması iyi olur trabzonla da maçı var başakla da salmaz en azından ama bu defansla işi zor yarın ve haftaya kazanıp trabzonun alanyaya ve haftaya can havliyle oynayacak ankaragücüne puan kaybetmesi gerek anca bu şekilde şansımız olur

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

foruma yeni girdim besiktasin da 5 attığıni gördüm... besiktasin sampiyonluk şansı olduğunu veya bizi geçeceğini iddia edenler oldumu

Haftaya kargalar bizi geçer 5. Sıraya düşeriz

Üst Alt