⚽ SL 19/20 H:29 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 28 Haziran - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugün kazansaydık ne güzel başağa yatıp ts ye abanma lüksümüz olacaktı. Şimdi sivas bjk falan derken ligi 5. Bitirme riski var. Offff

Artık maç takibini bıraktım. Bu maçı da izlemem büyük ihtimalle. Lig benim için bitti. Önümüzdeki sezona bakacağız artık. Tek dileğim ligi Sivas ya da Beşiktaş'tan birinin üzerinde bitirmemiz.

Başakşehir maçında protesto amacıyla 90 dakika sabit kalalım , herhalde rakip 1 taneden sonra buna saygı duyar maçı bırakır . Bu protesto değil Türkiye , dünyada yankı bulur ama nerdee

Katılıyorum.
Hala hiçbirşey olmamış gibi kadrolar yorumlar falan yapılıyor.
Bence bu başlıkda kitlenmeli..
Tepki başlığı açılmalı.
Dediğin gibi nasıl olursa olsun ses getirecek tepki verilmeli.
Bu dediğin olur..alt yapı oyuncularıyla çıkmak olur..maça çıkmamak olur.En kötü 3 puan silinir..

Aksi taktirde bu takım çok ciddi puan kayıpları yaşayacak..hiçbirşey olmamış gibi herşey unutulacak.
Biz geçen senede bu şerefsizlere rağmen şampiyon olmuştuk.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni bir 4 farklı mağlubiyet vakası geliyor. Son dönemde zaten Başak'a karşı aldığımız farklı mağlubiyetlerin haddi hesabı yok.

son dönemde dedigin 2017 deki 2 mac... 4-0 ve 5-1 sonrasinda evimizde 2 yil tokatlamisiz deplasmandada berabere kalmisiz...
14-15 ve 16-17 sezonlarında deplasmanda 4-0, sonrasında 17-18 sezonu deplasmanda 5-1 yenildik adamlara. Yani bundan fazla ne olabilir bilmiyorum. Adamlar son 5 senede iç sahada 3 kere bizi 4 farklı yenmişler.

14-15 ve 16-17 sezonlarında deplasmanda 4-0, sonrasında 17-18 sezonu deplasmanda 5-1 yenildik adamlara. Yani bundan fazla ne olabilir bilmiyorum. Adamlar son 5 senede iç sahada 3 kere bizi 4 farklı yenmişler.

yani bir sikinti yasadigimiz dogruda son dönem dersek galibiyetlerimizi de unutmamak gerekir... takim iyi ise motive olup cikip güzel bir sekilde oynarsak yeniyoruz... sacma sapan 11 ler yanlis kadrolar vs oldugu zamanda mala baglayip yenilmisiz..

yani bir sikinti yasadigimiz dogruda son dönem dersek galibiyetlerimizi de unutmamak gerekir... takim iyi ise motive olup cikip güzel bir sekilde oynarsak yeniyoruz... sacma sapan 11 ler yanlis kadrolar vs oldugu zamanda mala baglayip yenilmisiz..
İç sahada şampiyonluk maçı tadında çıktığımız maçlarda ezip geçeriz o konuda sıkıntı yok zaten ama şu anki şartlar tam tersi işte, Hem biz çökmüş durumdayız hemde adamlar ritim bulmuş durumda hakem yönetimi falan zaten hak getire çok sıkıntılı maç.

Üst Alt