SL 19/20 H:29 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | MS | 27 Haziran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:29 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | MS | 27 Haziran

ts-başak arasından birini seçmek o kadar kötü bir şey ki.. Kim şampiyon olursa üzülürüm, kim olamazsa sevinirim.. İkisi de nefretlik.
Orası öyle seçmek zor ama geçen sene ki başakla bu sene ki başak arasında fark var en azından Abdullah Avcı gibi bir itici herif yok geçen sene her maçtan sonra adamın işi gücü Galatasaray'ın kimyasını bozduk, Galatasaray bizim rakibimiz değil gibi sürekli açıklamalarla nefret biriktirmişti bu sene Okan'la beraber bu tarz demeçleri yok kendi hallerinde takılıyorlar bence olacaksa Başakşehir olsun Avcılı Başağa karşı çıkardım ama Okanlı Başak şampiyon olabilir...

Orası öyle seçmek zor ama geçen sene ki başakla bu sene ki başak arasında fark var en azından Abdullah Avcı gibi bir itici herif yok geçen sene her maçtan sonra adamın işi gücü Galatasaray'ın kimyasını bozduk, Galatasaray bizim rakibimiz değil gibi sürekli açıklamalarla nefret biriktirmişti bu sene Okan'la beraber bu tarz demeçleri yok kendi hallerinde takılıyorlar bence olacaksa Başakşehir olsun Avcılı Başağa karşı çıkardım ama Okanlı Başak şampiyon olabilir...

başak'ta bakma sen okana falan baya itici. Yönetim kurulunun falan kim olduğu malum. 2-3 senedir yaptıkları rezil sosyal medya paylaşımlarını abdullah avcı yapmadı.

başak'ta bakma sen okana falan baya itici. Yönetim kurulunun falan kim olduğu malum. 2-3 senedir yaptıkları rezil sosyal medya paylaşımlarını abdullah avcı yapmadı.
Geçen sene biz onlara ağzının payını en son şampiyonluk sabahı diye attıkları tweetin akşamında verdik ondan beri bizle uğraşamazlar... Bu sene bazında bakarsak iticilik konusunda Trabzon Başağı bariz şekilde solladı başkanlarının Corona sürecindeki açıklamaları vs bence net Başak olmalı...

Ankaragücü İbrahim Üzülmez ile anlaşmış bu adamın siyasi bağlantıları çok güçlü :) Bursa'dan daha yeni kovuldu ki nasıl geldiği de belli takımı rezil etti hala süper ligden takım bulabiliyor şahsen 1.ligde takımımı emanet etmem bu adama

Huseyin Turkmen oynuyorsa Ankara gol bulur.

Ankara'da da sag bekte Atila oynuyor galiba. Cebrayilden iyi bence

Üst Alt