SL 19/20 H:31 | Başakşehir 2-0 Denizlispor | MS | 7 Temmuz - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:31 | Başakşehir 2-0 Denizlispor | MS | 7 Temmuz

Belhanda cok kotu oyuncu degil ama bizim istedigimiz profil degil okadar gamsiz sorumsuz oda arap oldugu icin
yuhhh bu kadar acımasız olunmaz
nasıl sorumsuz yav adamnın beli sakatlanıyo hemen diğer maç iğneyle oynuyo çenesi kırılıyo maskeyle oynuyo, pandemideki en fit adamımız yine faslı, sahada sertliğe müsait tek topcumuz. adı çıkmış bu kadar da olmaz, türkler yatarken araplar 2 sene şamp yaptı bizi latinlerle
acımasızsın evren caglayan

yuhhh bu kadar acımasız olunmaz
nasıl sorumsuz yav adamnın beli sakatlanıyo hemen diğer maç iğneyle oynuyo çenesi kırılıyo maskeyle oynuyo, pandemideki en fit adamımız yine faslı, sahada sertliğe müsait tek topcumuz. adı çıkmış bu kadar da olmaz, türkler yatarken araplar 2 sene şamp yaptı bizi latinlerle
acımasızsın evren caglayan
Hee topu kaptiriyor eli belinde bekliyor durduk yere adam dovmeye gidiyor sari.kart aldigi anda oyundan cikartiliyor cok disiplinli masallah

Cok iyi oynamiyoruzda tum basak maclari ayni senaryo uykum geliyor ve belli 1-0 2-0 umarim okan kuslarq giderde goruruz hocayi bu ulkede terimden baska potansiyeli olan tek hoca var oda unal karamandir umarim rakiplere gitmez
büyük takım farklıdır tabii ki ama Okan Buruk'un Akhisar ve Rize'de oynattığı futbolu da es geçmemek lazım başakşehir yaşlı bir takım tempolu oyun beklemek zaten doğru değil oyuncu profili uygun değil arkada Skrtel Eperuanu gibi ağır oyuncular var bekler zaten 30u geçmiş mahmut demba ba robinho elia vs hepsi yaşlı. Doğru oyunu bulmak, eldeki malzemeye göre oyun oynatmak daha önemli Terim gibi bir hocadan Donk Fernando gibi iki 6 numarayla şampiyonluk gördük geçen sene son maçlarda Badou'yu kesip Donku koydu yani bunlara şaşırmamak lazım

En iyi Galatasaraylıya gerek yok ama dandik ligde 0 sıkıntılı takımla Abdurrahman Çelebi olmuş hain bir herif de dünyadaki tek alternatif değil. Ayrıca kendisi Başak da ne kazanıyor bilmiyorum ama 2 katını verirsek şampiyonluk maçından önce bile takımını satıp gelebilir rahatlıkla. Tecrübeyle sabit.

sen neye bozuldun şimdi? ver o zaman iki katını paran varsa

Gerçek Galatasaraylı Arda'yı çaptan düştü diye istemeyip Galatasaray tarihinin en büyük hainlerinden birini biraz işinde sivrildi diye bu kulübün başına layık görenlere bozuluyorum. Bu kadar yüzsüzlük Fenerlilere filan layık, biz daha o kadar düşmedik çok şükür.

Sabaha kadar bozul ne yapabilirsin ki herkesin kendi aklı fikri bakış açısı var. Kimi realist kimi duygusal bakar. Her olayın da kendi içinde farklılıkları var Arda'yı filan karıştırıp bulandırma şimdi. Arda'yı da hain bulup hala istemeyen bir yüzde elli var onlarda isteyenlere bozulsun o zaman.

Gerçek Galatasaraylı Arda'yı çaptan düştü diye istemeyip Galatasaray tarihinin en büyük hainlerinden birini biraz işinde sivrildi diye bu kulübün başına layık görenlere bozuluyorum. Bu kadar yüzsüzlük Fenerlilere filan layık, biz daha o kadar düşmedik çok şükür.
Kusura bakma reis ama bundan sonrasini okumadim. Arda güzellemesi yapilan mesajlari okumam.

Sabaha kadar bozul ne yapabilirsin ki herkesin kendi aklı fikri bakış açısı var. Kimi realist kimi duygusal bakar. Her olayın da kendi içinde farklılıkları var Arda'yı filan karıştırıp bulandırma şimdi. Arda'yı da hain bulup hala istemeyen bir yüzde elli var onlarda isteyenlere bozulsun o zaman.

Arda'yı hain bulup Okan'ı bağrına basanların dünyasında realizminden bahsetmemek lazım zaten, haklısın.

Kusura bakma reis ama bundan sonrasini okumadim. Arda güzellemesi yapilan mesajlari okumam.

Herifin karakterine dair bir şey söylemedim. Bence de kişisel hayatında barzo, çekilmez, şımarık bir herif ama Galatasaraylılığından hiç şüphe duymadım. Daha 19 yaşında Aziz'den bizden aldığının 5 katı maaş tekllif alıp geri çevirdiğinden beri. Yoksa işi Galatasaraylılıktan çıkartıp kişisel karaktere indireceksek şu anda da bu kadar rahat oturmamamızı gerektiren çok personel var takım içinde.

Üst Alt