SL 19/20 H:32 | Denizlispor 2-1 Trabzonspor | MS | 13 Temmuz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:32 | Denizlispor 2-1 Trabzonspor | MS | 13 Temmuz

bizde adam mı var da dediklerini oynatıyor. çimşir ünal'ın mirasına konmuş boş bir herif. kim öne geçerse onu övmekten vazgeç artık
Tamam Çimşir dediğin gibi bişey den anlamıyor katılıyorum.

Ama bizde adam mı var demen biraz abartı olmuş.

Milli takımın tüm yaş kategorilerindeki verileri hocanın elinde varken ve senelik 65 milyon Euro maaş bütçesi varken ben mi dedim git;

4 milyona akbaba'yi
15 milyona diagne'yi
2.5 milyona babel'i
Aldır diye?

Jimmy, şener, filan maaşlarına girmiyorum bile.

Abdülkadir parmak gibi bir cigersiz oyuncuyu bulmak çok mu zordu?
Sadece ekuban ve Abdulkadirin aldığı maaş toplamı Jimmy kadar etmez

Trabzonspor öyle veya böyle gol atar bence. Ama iki takımda şampiyonluğu kaldıracak camialar değiller. Bu yüzden Başakşehir de şampiyon olsa Trabzonspor da şampiyon olsa elleri ayaklarına dolaşa dolaşa şampiyon olacaklar.

Tamam Çimşir dediğin gibi bişey den anlamıyor katılıyorum.

Ama bizde adam mı var demen biraz abartı olmuş.

Milli takımın tüm yaş kategorilerindeki verileri hocanın elinde varken ve senelik 65 milyon Euro maaş bütçesi varken ben mi dedim git;

4 milyona akbaba'yi
15 milyona diagne'yi
2.5 milyona babel'i
Aldır diye?

Jimmy, şener, filan maaşlarına girmiyorum bile.

Abdülkadir parmak gibi bir cigersiz oyuncuyu bulmak çok mu zordu?
Sadece ekuban ve Abdulkadirin aldığı maaş toplamı Jimmy kadar etmez

Bu dediklerinin benim dediklerimle alakası nedir? Ben Muslera,Luyindama,Falcao,Lemina ve Andone'nin sakat olmasından bahsediyorum.Feghouli de cezalıydı geçen maç

Sampiyon kim olursa olsun, o takim tek ekstra 3,2 milyon lira almiyormu? Yani kim sampiyon olursa olsun, biz olmadigimiz an bizim toplam pastadan payimiz zaten cok az birsey azalmayacakmi?

Bu dediklerinin benim dediklerimle alakası nedir? Ben Muslera,Luyindama,Falcao,Lemina ve Andone'nin sakat olmasından bahsediyorum.Feghouli de cezalıydı geçen maç
Arkadaş falcao sakat sakat alındı.
Luyindama sakat olduğunda transfer dönemi devam ediyordu.
Donk kazuletine güvenip stoper kiralamak yerine sarachi aldırdı.

Andone ve Muslera yapacak bişey yok ama onlar sakatlanması bile biz Rize maçını ve sonraki maçları alamazdik

Üst Alt