SL 19/20 H:33 | Başakşehir 1-0 Kayserispor | MS | 19 Temmuz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:33 | Başakşehir 1-0 Kayserispor | MS | 19 Temmuz

sampiyonluk macini bein sport 3'e koymus serefsizler. okan buruk öyle bir koydu ki bein sport elinden gelse canli yayinlamayacak maci

Şu itici trabzonlular yüzünden bana şu gökselin takımını tutturdunuz ya helal olsun. Ben ki beşiktaş olsun bu kayırılan göksel olmasın diyen adamım ama abi bu trabzon çok büyük itici çıktı. Birilerine tiner kafası felan deniyordu ama çinkolu hamsi demekki adamı daha kötü yapıyor. Saçma saçma yok chelsea şu topçumuza 50 milyon euro verdi , yok şu kalecimize 40 milyon euro verdiler diyip duruyorlar. Görsen şampiyonlar ligi yarı final felan oynadı sanırsın takımları. Yav Sen daha ligde başakşehiri geçemiyorsun neyin kafası bu

basaksehirin twitter sayfasina baktim, hic öyle konsantrasyon, sekizinci kusatma, okan buruklu havali havali imparatorlu cafcafli resimler paylasimlar yok. sadece mac günü paylasimi yapmislar 1 tane. hafta boyunca sampiyonluga atifta bulunan bir sey yok. adaleti twitter'dan arayan baskanlari ve hocalari yok.

basaksehirin twitter sayfasina baktim, hic öyle konsantrasyon, sekizinci kusatma, okan buruklu havali havali imparatorlu cafcafli resimler paylasimlar yok. sadece mac günü paylasimi yapmislar 1 tane. hafta boyunca sampiyonluga atifta bulunan bir sey yok. adaleti twitter'dan arayan baskanlari ve hocalari yok.
geçen sene fena mors oldular

Başakşehir XI: Mert Günok, Caicara, Skrtel, Epureanu, Clichy, Visca, İrfan Can, Mahmut, Elia, Crivelli, Demba Ba.

Kayserispor XI: Lung, Lopes, Sapunaru, Rienstra, Yasir, Hasan, Aksel, Djedje, Campanharo, Henrique, Kravets.

Başak bu hafta olmasa bile haftaya şampiyon olur.
Trabzona da son 40 yıldır ara ara olduğu gibi kupanın sapları kalır.

Üst Alt