⚽ SL 19/20 H:33 | Galatasaray 3-1 Göztepe | MS | 18 Temmuz - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belhanda 90 dk sahada kaldı dk 85 de değişiklik yaptık .komedi .bu takıma antrenor şart başka birşey değil .ne penaltı atan belli de frikik atan .bu emre akbaba Alanyaspor da iken bize penaltı atmadı mı frikik kullanmadı mı kullandı ne oldu da şimdi Ömer Bayram ve seri kullsniyor arada feguli ve penalti da adem ve belhanda komedi filmi gibi

Hoca yine tüm teknik taktik bilgisini konuşturmus ve bizden daha rezil bir takımı zar zor yenmiş

-----------Volkan babacan---------------
Omar-------Semih----kaan----caner
Arda---M.Ekici----Emre Ç--Emre K.
-------------Oğulcan--falcao---------

Yardımcı Hoca: Selçuk

al sana VİZYON
al sana DİP NOKTA
al sana EVLAT
al sana OYUNDAN ZEVK
al sana GAZ...!!

Takım yeni yeni kendine gelmeye başlıyor.

İnşallah hocamız önderliginde daha iyi olacagız diger sezon

Gerçek taraftarlar olarak hocanın hep arkasındayız..

________________________________________imza _____________________________________

Adanalıyız Allahın Adamıyız
Adalet Şaşar Hasan Şaşar Terim Şaşmaz

Yaw şu şeytan aptalına şimdi sövücem.Yabancı futbolcu sayısının fazlalığı futbol ekonomisini bitirmiş.Ulan gerizekalı alma mal alma.Aptal moron şeytan şimdi git yerli oyunculara 7-8 milyon eurolar verde gör.

Kehaneti açıklıyorum.

Sivas-gençlere bjk-fenere yeniliyor
Haftaya biz antalyayı yeniyoruz.
Sivas ve bjk maçlarında berabere kalıyor.

Biz 58
Sivas 58
Bjk 57

İkili averajla ligi 3. bitiriyoruz.

Beyler bu Feghouli nasıl oynadı bu Malta? Kırmızı kart görmemiş miydi bu çocuk?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizi bu duruma sokan taraftarsizlik deiil

Corona yüzünden verilen ara. Bu da Covid öncesi olan momentumın kaybetmemizi sağladı. Düzelemedik

öyle ama yine de normal bir düşüş değil bu. neredeyse herkes aynı durumda döndü. bizim haricimizde sadece bir kaç takım bizim gibi döndü avrupa'da.

neyse tekrar böyle bir şey yaşamayız diye düşünüyorum. son yıllarda hızla tepeye çıkarken böylesine sert dibe vuran bir galatasaray görmemiştim. son olur inşallah.

öyle ama yine de normal bir düşüş değil bu. neredeyse herkes aynı durumda döndü. bizim haricimizde sadece bir kaç takım bizim gibi döndü avrupa'da.

neyse tekrar böyle bir şey yaşamayız diye düşünüyorum. son yıllarda hızla tepeye çıkarken böylesine sert dibe vuran bir galatasaray görmemiştim. son olur inşallah.
Yaw gormiyormusunuz gormek mi istemiyorsunuz isinemize gelmiyor Lemina sakatlandi Fslcao sakatlsndi Onyekuruyu geri cagirdiilar herkes ayni durumda donmedi biz eksik donduk Derbi maclarda taraftarimizdan eksik kaldik herkes derbi maclarini taraftarli oynadi biz oynayamadik.

Kazandık ama ortada oyun yok demek istedim önümüzdeki yılla ilgili olarak oynanan oyun ışık vermiyor bu adamların hepsini gönderemeyecegimize göre önümüzdeki yıl bi kısmı bizle istesek de istemesek de
4 veya 5 tane kaliteli adam alirsan hersey duzelir .Onyekuru cok kaciriyo diye kimse begenmiyordu ama onun gidisi bile cok fark ettti. Rakip dogru durust cikamiyordu onye varken

Üst Alt