⚽ SL 19/20 H:34 | Antalyaspor 2-2 Galatasaray | MS | 24 Temmuz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maçlar için niye hafta sonu beklendi ki yahu. Ligin üstü belli oldu zaten kasımpaşa-bahşakşehir maçını oynatsan ne oynatmasan ne.
Ligin altını ilgilendiren maçlar hariç perşembeden başlat bitsin gitsin sezon bitti zaten herkes tatilini yapsın planını uygulasın.

Zaten pandemi var taraftarın gelme ihtimali yok millet salı play-off oynarken süper lig maçları niye hafta sonu oynamak zorunda. Her sene düşünüyorum mantıklı bir açıklama bulamıyorum. İddası olmayan takımlar belli sıralamada keskin değişiklikler de olmayacak konyanın düşme ihtimali kalmadı alanya galatasarayla 5.cilik için yarışıyor koy abi perşembeye oynasınlar. Sonra hepsi kendi yoluna.

Bu maci kazanip mutlaka AL yapmaliyiz. Zaten AL'ye gitmeyelim diyenleri de anlamiyorum. Basaksehir daha ceyrek final yapmadan 13.5 milyonu garantilemis. Suanki piyasada muthis para. 13.5 milyon kazansak 5 yabancinin maasi yapar.
Gerci bizdeki bu sandal kupayi Alanya alir, Ts'nin de cezasi iptal olur.

Berk
Emin donk marcao
Linnes atalay taylan jimmy saracchi
Yunus akbaba

galatasaray-avrupa-ya-veda-etti-portekiz-den-istedigimiz-sonucu-alamadik_m.jpg

Bu maci kazanip mutlaka AL yapmaliyiz. Zaten AL'ye gitmeyelim diyenleri de anlamiyorum. Basaksehir daha ceyrek final yapmadan 13.5 milyonu garantilemis. Suanki piyasada muthis para. 13.5 milyon kazansak 5 yabancinin maasi yapar.
Gerci bizdeki bu sandal kupayi Alanya alir, Ts'nin de cezasi iptal olur.

Hocam, Ben AL istemiyorum, seneye sadece Lig olsun, Sampiyon olalim diyor..

Üst Alt