⚽ SL 19/20 H:6 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | MS | 28 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
682e775c08556ea63515a78aaf0d3367.png

1567193543120-png.58524
1524776345132-png.21146
1551125312353-png.42498

1567193644481-png.58527

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu 6. Hafta
Galatasaray - Fenerbahçe
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu
28 Eylül 2019 Cumartesi
20.00

4 sezon oldu.Bu sene de olmazsa zıcarım böyle işe.ZART diye geçirmeyen it oğlu ittir.

Nagatomo ilk defa içerdeki Fb derbisinde oynayacak.Önceki 4 sezon oynayan isimler Ömer,Lato,Carole ve Olcan.Solda Ömer'in oynaması gibi bir saçmalık olmazsa bu sefer sol bekte rahatız.Feghouli geçen sene içerdeki maçta son 5 dk. girmişti.Bu sefer oynayacak ve dinlendi.Bunlar avantajlarımız.

Belhanda'yı form olarak Lemina ve Seri'den önde görüyorum ama kendisine de zerre güvenim yok.Maskeyle falan çıkarsa iyice sinirli olur bu.Çevresini falan da tam göremez.Bir maholuk yapmaz inş.

Bir de şu Levent Şahin meselesi var.Herif 75'ten önce değişiklik yapmıyor.Seri ve Lemina'nın takıma alışamaması,Belhanda'nın güvenilmezliği ve hocanın olmaması da dezavantajlarımız.

Götçü45 tribüne çıkmalı bence.Donk içerdeki büyük maçlarda hep iyi oynadı.Yedekte Seri ve Andone olmalı.

Fener'in yediği son 4 golün hepsi çıkarken kaptırılan toplardan.Stoperlerine "höt" deyince "Buyur ağabey top senin" diyorlar ama buna rağmen biz 55.000 kişinin önünde bir tane top kaparak gol atamayız buna adım gibi eminim.Fener'e karşı da böyle bir şansımız vardır.

Fener'de inş. Garry'nin yerinde Alper kekosu oynar.Ferdi sıkıntı yaratabilir.

11'im ise bu:

Muslera
Mariano Donk Luyindama Nagatomo
Nzonzi
Feghouli Belhanda Ömer Babel
Falcao​

Maç tahminime gelirsek Fener yine bir şekilde 1 puanı koparır.Kabız 1 ekibimiz var.Ayrıca güvenmiyorum bu takıma Fener derbilerinde.

Futbol görmek istiyoruz artık bu maçta da skoru alıp üzerine yatarsanız Allah bin belanızı versin şimdiden söylüyorum. Bu maçta da öne geçip sonlara doğru gol yersek taraftarın sabrı taşar. Adam gibi korkmadan oynatın şu takımı.

Şu kadar leş defansı olan feneri parçalayın bi zahmet bu haftayı telafi edin.

Yabancılardan hangi 2si tribüne çıkıcak acaba bir tanesi kesin Donk,Belhanda maç kadrosunda olur gibi diğer isim kim olucak..

Belhanda kadroda olursa Lemina tribünde kalabilir,orta saha bolluğundan

Burdaki modlardan rica ediyorum ilk yarı sonunda bu şikecilere 5 ten az puan farkı atarsak bana ip ban atın.Haftayada inlete inlete koyacaz bunlara

Üst Alt