⚽ SL 19/20 H:8 | Galatasaray 3-2 Sivasspor | MS | 18 Ekim - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:8 | Galatasaray 3-2 Sivasspor | MS | 18 Ekim

tahminim böyle bir kadroyla çıkar.

-----------------------------------muslera---------------------------

----şener--------luyindama----------------donk---------ömer------

----------------------------------n'zonzi-------------------------------

------emre-----------faghouli----------------seri-----------babel-----

-----------------------------------------andone-------------------------

Mariano ve Nagatomo'nun tribünlerde oturduğu, yerlerine Şener ve Ömer Bayram ya da Emre Taşdemir'den birinin oynadığı,

Babel ve Belhanda'nın ilk 11 başlamayıp yedeklerde oturduğu,

Emre Mor'un sol kanatta oynadığı,

Orta sahada Nzonzi ve Seri ikilisinin bozulmadığı (daha sonra bunların arasına sakatlığını tamamen atlattıktan sonra Lemina da eklenmeli),

Feghouli ya da Taylan'dan birinin 10 numara pozisyonunda oynadığı bir maç olması ümidiyle en ideal 11,

Muslera
Şener - Luyindama - Marcao - Ömer B.
Seri - Nzonzi
Feghouli
Emre M. - Falcao - Andone

En ideal kadro bu olur. Şener ve Ömer Bayram'ın performansları çok önemli olacak. Kanatlardan sık sık bindirme yapıp Falcao ve Andone'ye orta, pas, asist, kafa topu indirmeleri lazım. Keza Emre Mor ve Feghouli de öyle. Şu maçta 2 gol attığımızı görmek istiyorum artık.

Babel torpilhanda ve marianoyu kesmedigi her puan kaybı hocaya yazar kendiside farkında kimse kadro dışı birak demiyor ama yedek bırak madem geniş kadron var her oyuncuyu kullan torpilhanda Babel sahada rakibe çalışıyor herkes görüyor ama her maç 11 ozaman Emre'yi neden aldık hocam

58261.jpg

Bu kadroyu bekliyorum, Feghouli ve Naga geç dönecekler oynatmaz gibime geliyor, Luyindama ve Lemina riske edilmez yedekte durur Falcao'yu zaten geç

Cuma gunku 11 tahminim

Muslera
Sener Donk Marcao Omer
Nzonzi Seri
Mor Belhanda Babel
Andone​

Andone'yi nokta santrafor tek forvet oynatmaz bence. Ya Babel'le çiftler ya 4-3-3 tarzı bir şey olur. Belhanda'yı da kesmesi lazım ama kesmeyecek bence de ona katılıyorum. Şöyle bir bakınca savunmamız da cidden vasat biraz tempo yükseltsek öne açılsak hataya çok müsait bu arka dörtlü.

Andone'yi nokta santrafor tek forvet oynatmaz bence. Ya Babel'le çiftler ya 4-3-3 tarzı bir şey olur. Belhanda'yı da kesmesi lazım ama kesmeyecek bence de ona katılıyorum. Şöyle bir bakınca savunmamız da cidden vasat biraz tempo yükseltsek öne açılsak hataya çok müsait bu arka dörtlü.

Zaten benim yazdigim da 4-3-3 gibi bir sey.Babel'i forvete koyarsa sola kimi atar?

Zaten benim yazdigim da 4-3-3 gibi bir sey.Babel'i forvete koyarsa sola kimi atar?

çift forvet olursa Babel-Andone. Dediğin gibi 4-3-3 olursa bence ön tarafı değiştirmez. Feghouli cezalı değil herhalde bence onu sağda Babel'i solda oynatır. Çok çok yapacağı Emre Mor veya Adem'i kullanabilir.
Fatih Terim'den hiç bir radikal karar almasını beklemiyorum. Bekleri değiştirirse dua edeceğim.

çift forvet olursa Babel-Andone. Dediğin gibi 4-3-3 olursa bence ön tarafı değiştirmez. Feghouli cezalı değil herhalde bence onu sağda Babel'i solda oynatır. Çok çok yapacağı Emre Mor veya Adem'i kullanabilir.
Fatih Terim'den hiç bir radikal karar almasını beklemiyorum. Bekleri değiştirirse dua edeceğim.

Aga cift olursa sola kimi koyar diye sordum.Baska bir sey anlatmissin.

Feg cezali degil ama hem gec geldi hem de cezayi ona kesecek diye hissediyorum.evladi belo'yu kesecek hali yok.

Beklerden biri mecbur degisecek Maryano cezali.

Hedo, Sarper'e sorsana bu maça ne diyormuş bana cevap vermiyor üçkağıtçı.:unsure:
Puan kaybi demisti bana.

Üst Alt