⚽ SL 19/20 H:9 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 27 Ekim - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav bu sene bütün aldığımız neticeler böyle zaten ben hiç bir şey anlamadım bu işten. Çok sağlam patlayacağız yakında bana öyle geliyor.
Rize-Gazişehir-Başak serisinden beklentim var ama şu önümüzdeki iki maçta en fazla beraberlik dışında bişey gelmiyor aklıma, PSG karşısında çata çat oynayan GS takımı Real gibi bir devden beraberlik koparabilecek kadar güçlü ama Beşiktaş gibi berbat halde olan bir takımı derbi ve deplasman fobisi ile yenemeyecek kadarda güçsüz.

Denizli'de Selcuk'la baslayip devrede Seri'yi cikarirsan adama gülerler. Hele yerine Donk giriyorsa. Donk-Selcuk dünyanin en anlamsiz orta saha merkezidir. Ilaveten Diagne'yi cikarip Ahmet gibi bir kekoyu koyarsan golü yersin. Hangi deplasmanda bu Ahmet oynasa kaybediyoruz ama hala görmediler.

Konya macinda önde götürürken Selcuk ve Jimmy Durmaz oyuna girerse yersin golü tabi. Linnes ve Ömer gibi bekleri ciftleyecek, ölmüs Mariano ve Nagatomo'ya destek atacak iki adam koysan maci kazanmistik. Topla birlikte gidebilecek adamlar ikisi de. Selcuk ve Jimmy dogru dürüst topa dokunmadan yedik zaten. Kanatlari kapatacagina mal gibi merkeze herkesi yönlendirirsen birine caripip önünde kalir ve gol olur.

Malatya maci antrenörlük faciasidir. Zonzi-Ömer-Seri orta sahasi tikir tikir islerken gidip Ömer'i oynayamadigi sol beke koyup orta sahayi da bozarsan adama gülerler. Hadi Nagatomo'yu paspas ettiler ama Emre Tasdemir'i koyarsin sol beke. Hic bir sey bilmiyorsan Nagatomo'nun yerine Donk'u oyuna alip Marcao'yu sol beke atarsin. Ömer de o bölgeye biraz destek atsa gol yemezdin. Ön tarafta takimin en hareketlisi ve en iyi oyuncusu olan Andone'yi sirf gol atamadi diye cikarip yerine Jimmy Durmaz'i koyunca basimiz göge erdi zaten. Falcao ve Emre Mor'u Babel ve gidemeyen Adem'in yerine koysa mac farka gidecekti.

Derbi kadrosu tam bir rezaletti. Seri ve Andone'yi kadroya almayip Ömer ve Emre Mor'u da yedek bekletince takimin topla bir seyler yapabilecek 5 adamindan 4'ü ilk 11'de yoktu. Lemina da 60'a kadar ne oynadiysa iste. Sonra cikti ve hemen sonra Emre Mor'a dogru dürüst top bile getiremediler. Mariano-Nagatomo-Feghouli-Babel kanatlariyla hic bir sey yapamazsin. Bir de yetmezmis gibi maskeli Belhanda'yi ilk 11 baslatti. Resmen hakaret.

Genclerbirligi macinda yine Mariano-Nagatomo-Feghouli-Babel-Belhanda 5'lisi yetmiyormus gibi bir de sapkadan Selcuk'u cikardi. Ömer, Tasdemir, Sener, Taylan ve Emre Mor'la oynasak kesin yenerdik o les takimi. Yine dayanamayip Andone'yi cikardilar. Emre 5 dakika oynadi ama satista olan Feghouli'den ve diger tüm adamlardan daha fazla top tasidi, dribbling yapti ve pozisyona soktu.

Kaybedilen puanlarin TEK SORUMLUSU FATIH TERIM'DIR. Kadrosunu bu sezon ligde bu kadar kötü kullanan baska bir teknik direktör olmadigi icin en iyi ihtimalle bir sekilde berabere biter bu mac. Alsin Belhandasini Feghoulisini Marianosunu oynatsin yine.

Üst Alt