⚽ SL 19/20 H:9 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 27 Ekim - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Allah kurtarsin kardeşim ben seni kanatli sandim ama sendeki sorun daha ciddi

bu arkadaş fazla polyannacı evet..belki de trol yapıyor..bu durumda olmamızın tek sorumlusu baş sorumlu faith hoca bence..eleştiri sonuna kadar yapılmalı..öyle sus pus olmaz...ama birilerine kanatlı kuş ithamı yapacaksak eğer eleştiri adı altında fatih hocaya çakma kabadayı,kebapçı,sahtekar,komisyoncu,tazminatçı gibi sözlerle hakaret eden alay eden insanlara kanatlı kuş ithamı yapmak daha doğru olur..bu argümanları söyleyen kesim genelde kuş familyası ali koç ve avaneleri...

2 sene üst üstüste şampiyon yapan hoca en önemli başarılıları kazandıran hoca sırf iki aylık neticelere göre gömmediğim için mi galatasaraylı olmuyorum troll arıyorsan galatasaraylı gibi yapıp art niyetle hocaya sallayıp kaos çıkarmak isteyenlere bak mantıklı eleştirilere saygılıyım ama hocayı linç eden bir kitle var tudorcular var dün tudoru gördük 7 tane yedi.
Sen kafayı sıyırmışsın

bu arkadaş fazla polyannacı evet..belki de trol yapıyor..bu durumda olmamızın tek sorumlusu baş sorumlu faith hoca bence..eleştiri sonuna kadar yapılmalı..öyle sus pus olmaz...ama birilerine kanatlı kuş ithamı yapacaksak eğer eleştiri adı altında fatih hocaya çakma kabadayı,kebapçı,sahtekar,komisyoncu,tazminatçı gibi sözlerle hakaret eden alay eden insanlara kanatlı kuş ithamı yapmak daha doğru olur..bu argümanları söyleyen kesim genelde kuş familyası ali koç ve avaneleri...
renktaş sonunda duygularıma tercüman oldun allah razı olsun ama ben iyimserim biraz hocayada sevdalıyım bazen rasyonel düşünemediğim doğrudur.

renktaş sonunda duygularıma tercüman oldun allah razı olsun ama ben iyimserim biraz hocayada sevdalıyım bazen rasyonel düşünemediğim doğrudur.
fatih hoca geldiğimiz noktada eleştiriyi sonuna kadar hakediyor..bulunduğumuz durumda yönetimin de hataları elbette vardır ama en büyük hata fatih hocada..elindeki mevcut kadrodan en iyi verimi almalı..bahanelerle bir yol alınmaz...oynanan oyun oyuncu tercihleri..adaletsiz seçimleri..hoca çok rezil durumda çok formsuz...bunu düzeltecek olan da bu yerden bizi çıkaracak olan da kendisi..umarım yapar..ama yıllardır bu takıma emek vermiş,belirli başarılar kazanmış,kupalar aldırmış,efsane olarak anılacak bir hocaya böyle hakaretler nankörlük ve şımarıklıktır..ya da kuş familyasındandır bunları söyleyenler..eleştiriye evet sonuna kadar..saygısızlığa hadsizliğe terbiyesizliğe hayır...

Çok ilginç ya, çöp kutusu besiktasa yenilmemizin tek mantıklı açıklaması var mı? Antrenman falan yapmıyoruz herhalde biz

36 yaşındaki Atiba Hutchinson'ın iş ahlakı ve profesyonelliği mükemmel. İlerlemiş yaşına rağmen sahada çok iyi işler yapıyor. Bize de böyle iş ahlakına olan, karakterli oyuncular lazım.

Aslında vardı elimizde bu adamın 2 kati kalitede hem de...Felipe melo..

Ama adamı Hem de şampiyonluktaki en büyük mimarlardan biriyken yolladık...Adam fitik ameliyatı olup 3 hafta sonra maça cıktı...

Üstelik gittiğinde fener medyasının gazına gelen bir grup taraftar yaşlı iyi ki gitti diye seviniyorlardi..Adam atiba dan 6 ay daha küçüktü üstelik..

Adamlar bizden 7 km fazla koşmuş.
Ama hoca bunlara tatil vermiştir yoruldukları için.

Maalesef sıkıntı hiç düzelmeden devam ediyor. Bunun hocanın vereceği bir günlük arayla da alakası yok gerçi ben ne demek istediğini anladım.

Terim geldiğinden beri takım çok az koşuyor.
Dış sahada en az yüzde yirmi otuz daha az mücadele ediyor.
Oyuncuların belli kısmı son derece disiplinsiz. Maç esnasında resmen geri koşmuyorlar.
Ortada bir oyun aklı, strateji yok.

Bunların başlıca sorumlusu Terim. Yani haftanın 5-6 günü bu sıkıntıyı çözecek hamleleri yapmadığı sürece oyuncular bir ekstra gün dar alanda top çalışması veya çift kale maç yapsa ne olur yapmasa ne olur?

Şu antreman detaylarını okumaya çalışıyorum henüz spesifik defansif ve ofansif antremanlara rastlamadım. Ben mi kaçırıyorum?

Takımın tüm defolarında bir gram ilerleme yok.

Üst Alt