⚽ SL 19/20 H:9 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 27 Ekim - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kusura bakma da hocam mac sonu da iyice sacmaladin.
Ne yani bu takımı 5-6 oyuncuyu degistiredek 17-18 yasindakileri oynatarak mi düzelteceksin öyleyse hiç yapma bırak git.
Sana bu tarafta haftalardır söylüyor sadece 2 değişikli yapacaksın o kadar.Amerikayi yeniden keşfet demiyoruz.
Babelle feguiliyi beraber oynatma belhandayı da hiç oynatma bu kadar basit.Ne hikaye anlatiyosun

Kusura bakma da hocam mac sonu da iyice sacmaladin.
Ne yani bu takımı 5-6 oyuncuyu degistiredek 17-18 yasindakileri oynatarak mi düzelteceksin öyleyse hiç yapma bırak git.
Sana bu tarafta haftalardır söylüyor sadece 2 değişikli yapacaksın o kadar.Amerikayi yeniden keşfet demiyoruz.
Babelle feguiliyi beraber oynatma belhandayı da hiç oynatma bu kadar basit.Ne hikaye anlatiyosun

Hocanın takımdan memnun kaldığı 2 nokta orasıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Felaket tellaligi yapmayin hoca ikinci devre su kadroyu kurar sonra sampiyon oluruz

Muslera
Sener luyindama marcao linnes
————-Nzonzi - Lemina
Onyekuru——-Belhanda—Mor
—————-Andone

👍

Maçı izlememiştim az önce özetine baktım nasıl bir rezalet oyun kaleyi bulan tek atagimiz 80. Dakikada Adem Büyük'ün kafasından seken top. Yeminle Beşiktaş'in karşısında Akhisar belediyespor falan olsaydı daha iyi oynarmis

öncelikle herkese merhaba . bizim takım bu sene sos veriyor bizden olmaz yeniden bir yapılanma lazım . oyuncuların yaşı geçmiş hırs yok hız yok rakibin ceza sahasına giremiyoruz doğru dürüst.

Hocayı hepimiz yanlış anladık, Cuma günü forma vereceği ilk isim yine belhanda olacak. 17-18 yaş dediği de Yunus olacak. Fazla bişey beklemeyin

Bu rezil mac hakkında yorum bile yapmıyorum. Sahadaki Galatasaray değildi.eksik dediginiz bjknın bekleri ve kanatları vardı bu arada.

Totem yaptık maçı izlemedik.
Sabah kalkıp skora baktım.
Yine değişen bir şey yok.
Lanet gelsin emeği geçenlere

__________________________________Cifte standart ve keyfi uygulamalar sergileyen forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!
Üstad nerelerdesin yav?Sen yokken meydan çoluk çocuğa kaldı.Hiçbir şey oynamayan sözde 10 numarayı savunanlar mı dersin?Tarihin en iyi kadrosunu rezil eden teknik direktörü savunan mı dersin?Kısacası Galatasaray menfaatleri için değil de şahıs menfaatlerini savunanlar forumda cirit atıyor.

Üstad nerelerdesin yav?Sen yokken meydan çoluk çocuğa kaldı.Hiçbir şey oynamayan sözde 10 numarayı savunanlar mı dersin?Tarihin en iyi kadrosunu rezil eden teknik direktörü savunan mı dersin?Kısacası Galatasaray menfaatleri için değil de şahıs menfaatlerini savunanlar forumda cirit atıyor.

Aynen! Hem takımdan hemde forumdan soğudum. Hiç bir üyeyi engellemem demiştim ama onu bile yapmak zorunda kaldım.
Musap çok haklıydı.

Üst Alt