ŞL 20/21 B Grubu M:2 | Borussia Mönchengladbach 2-2 Real Madrid | MS | 27 Ekim | beIN Sports 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 20/21 B Grubu M:2 | Borussia Mönchengladbach 2-2 Real Madrid | MS | 27 Ekim | beIN Sports 1

Ben Bundesliga‘ya , B‘Gladbach vs Real Madrid e karsi kiyasliyorum.
Buna bakinca, ikizide zayif kaliyor.
ikili mücadelede Real Madrid üstün ortasahada.

Bundesliga‘da ikizide iyi oyuncu ve Lig icin yetenkli oyuncular ama SL‘de zayif kaliyorlar, bunu demek istiyorum.

Yanlis anlasilmasin.
Bence zorlayacaklardır Real'i puan koparmak için ama takım çok saçma goller yiyebiliyor. Erkenden basit bir hata ile gol yerlerse dağılabilirler. Yoksa kıran kırana bir mücadele bekliyorum ben.

sent via GSC

Bence zorlayacaklardır Real'i puan koparmak için ama takım çok saçma goller yiyebiliyor. Erkenden basit bir hata ile gol yerlerse dağılabilirler. Yoksa kıran kırana bir mücadele bekliyorum ben.

sent via GSC

Olabilir tabi , Ben yinede Real Madrid alir diyorum.
B‘Gladbachi kücük görürlerse zaten Donezk gibi olur ama ders almislardir!

Birde Ramos geri dönüyor !!
Benzema‘da var yani Kardo yine gücleniyor.

Borissia denince aklıma ali ece geliyor.Her 3 lafından biri bu takımdı bir ara.Herhalde görkemli bir tarihi var.

Kötu insan değil bence ama çok boş konuşuyor.
lovren banyo yaparken düşsün falan diyen adam bence kötüdür üstat. ne olursa olsun öyle diyemez kimse, içinde var bi anda dışa vurdu bunu
dün belhanda yorumu diye video gördüm kendimi engelleyemedim dedim bi bakayım 20. saniyede ziya doğanla rıza çalımbayı anlatmaya başladı yemin ederim

Reguillon'u gönderip Mendy'i tutmak bayağı aptalca bir hamle oldu Real adına. Zidane buna hemşericilik yapıyor heralde de hiç bu seviyelerin topçusu değil.

Üst Alt