ŞL 20/21 Final | Manchester City 0-1 Chelsea | MS | 29 Mayıs | Bein Sport Haber - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 20/21 Final | Manchester City 0-1 Chelsea | MS | 29 Mayıs | Bein Sport Haber

Guardiola balon denemez ama dünyanın en iyisi demekde saçmalık gitsin mütevazi kadrolarla oynasın kendini bakalım asıl marifetini o zaman görürüz

Final maçına çıkmışsın

orta sahadan kanada

kanattan orta sahaya al gülüm ver gülüm pas pas pas

Kale önüne gelmişsin bir tane düzgün şutun yok pas pas pas

Nefret ettim lan bu pas futbolundan

Yasaklanmalı la bu anlayış

Ben bunu soyle degerlendiriyorum; Kruyff'u mabadindan anlayanlarin tercih etti oyun disiplini. Lan adam bunu demedi pas agirlik oyun derken. Barca'nin o prime donemidir adam soyledigi. Kale onunde yan pas degil ya da "aman agzimizin tadi bozulmasin" geri paslari da degil. Neyse, son buluyor artik yavastan. Futbol dikine oynandiginda sonuc veren bir oyun. Yalniz, savunma yapip kapananlarda ayrica nefret sebebi. Bugun Chelsea kismen yapti, dogasi geregi. Ancak dikine oynadiklari cok net.

E2lYAd6XIAMGkG6

Maalesef günümüz futbolunda kapanan takım, topu bırakan takım bir şekilde efektif oluyor. Artık çok sıktı böyle maçları izlemek futbolu öldürüyorlar resmen

Chelsea tarihinde 2.uclyi almış 😂
Milan dünyanın en iyi takımı o zaman kanka bugün sterlingle başlayarak maçı verdik
olm dedin ya diğerleri ne yapıyor diye avrupada başarılar dedim ben de
city nin bu maç öncesine kadar yarı finali bile yoktu yanlış hatırlamıyorsam

knk ben cityi izlerken bugun bu herifler nasıl gol atmayı düşünüyor dedim hep
oynadığı topa dizilişe anlam veremedim hiç bernardo stoperleden top çıkarıyordu bir ara

Üst Alt