⚽ SL 20/21 H:1 | Galatasaray 3-1 Gaziantep | MS | 12 Eylül - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
maçı izleyemedim ama iyi oynadık deniyor. inş. devam eder böyle ama kadroya takviye olmazsa ben 40-50 maçı mevcut kadronun götürebileceğini sanmıyorum. dünkü galibiyet ve şayet doğruysa iyi futbol en çok yönetimi rahatlatmıştır. bir halt yapacakları yoktu artık hiç yapmazlar.

Takım ilk 60 dk. iyiydi, diagne şanssızdı.
Herkeze kondisyon yüklendiğinde ilk11 net bir şekilde belirlenir.
Transfer Bakü'yü yenersek gelecek herhalde.

Bu kadar iyi bir tempoda görmek çok keyif verdi bana. Taylan daha fazla sahada olmalı. Transfer politikasını da etkileyecek bir hamle gibi oldu aslında. Luyindama'yı saymazsak nefis maç. gazişehirin önde oynaması her maçın böyle olmayacağını düşündürse bile takımın isteği mutlu etti

Müthiş bir takım olma yolundayız Muslera iyileştiği ve tabiki diğer "Çift yönlü orta saha" transferimiz gelince
Ama bu halimizde çok kaliteli ve iyi. Elabdellaoui ve Saracchi 90 dakika durmadan basan ve koşan kaliteli bekler. Luyindama ve Marcao ikilisi zaten ligin en iyisi. Taylan desen sanki 10 senedir Ön Libero oynuyor, temposuyla tekniğiyle harika oynadı. Etebo oyunun iki yönünü çok iyi oynayan bir orta saha. Feghouli ve Emre Kılınç (Bernardo) oyun zekası çok yüksek kanatlar. Arda ve Falcao bu ligin en tecrübeli kariyerli ve kaliteli adamları.
Galatasaray fena geliyor PhotoCollage_20200913_140206148.jpeg

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Müthiş bir takım olma yolundayız Muslera iyileştiği ve tabiki diğer "Çift yönlü orta saha" transferimiz gelince
Ama bu halimizde çok kaliteli ve iyi. Elabdellaoui ve Saracchi 90 dakika durmadan basan ve koşan kaliteli bekler. Luyindama ve Marcao ikilisi zaten ligin en iyisi. Taylan desen sanki 10 senedir Ön Libero oynuyor, temposuyla tekniğiyle harika oynadı. Etebo oyunun iki yönünü çok iyi oynayan bir orta saha. Feghouli ve Emre Kılınç (Bernardo) oyun zekası çok yüksek kanatlar. Arda ve Falcao bu ligin en tecrübeli kariyerli ve kaliteli adamları.
Galatasaray fena geliyor Ekli dosyayı görüntüle 94043

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
@Keramettin TANRIVERDİ bu yine forumu twittera çevirdi.

Sadece ilk 11 veya 15-16 oyuncu üzerinden değerlendirirsek hata yaparız
Lig bu sene çok uzun ve yedeklere mutlaka çok ihtiyaç olacak
Bekler, stoperler ve önlibero alternatiflerimiz yetersiz, bunu sezon boyu çok hissedeceğiz

Ehztx_YWkAI7u_N

bu maçtan sonra 8 maçtır antep hiç yenilmedi ve 4.sırada. Bu maç sonrası medya nasıl gömmüştü hatırlarsınız antep'i.

Üst Alt