⚽ SL 20/21 H:13 | Fatih Karagümrük 2-1 Galatasaray | MS | 18 Aralık - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:13 | Fatih Karagümrük 2-1 Galatasaray | MS | 18 Aralık

Bu sezon içerdeki maç
Başakşehir maçındaki futbola çok yükselmiştim tokatlayacağımızı düşünüyordum feneri
Leş gibi oynamıştık

Yani Fener'in orta saha kalitesi bugün bile ciddi üstünken o zaman bizi komik gösteriyordu adeta, o yüzden o kadar takmamıştım o maçı. Ama 50 yaşındaki Biglia'nın bize futbol dersi vermesi beni daha çok yaraladı işin açıkçası. Bir de bütün maç top oynamamıza karşın puan alacağımız bir maçta 90'da atalım diye çıkıp kontrada golü yememiz senaryo ve hüzünde Gençler deplasmanını daha çok çağrıştırdı bende.

Ben Hala neden ilk 45 dakikadaki boktan futbola ragmen oyuncu değişikligine gidilmedigini sorguluyorum, ya yürüyerek top oynadi takim ve bunu resmen seyretti kenar yönetim, sonrada gereksiz yere kirmizi gördü medyada 5-7 maç ceza algisi başladi Terim için akillanmayacak bizim Hoca... Levent hocayla Ümit Davalayla artik devreyi 8 puan geride kapatiriz..

Takılmayın yav bitti gitti

Çok maç var daha bu maçla şampiyonluk da gitmez şampiyonluk da kazanılmaz.

1-1ken stoperle gol aranacak hafta değildi, kimin fikriyse 1 puandan etti bizi. 3 puanlık zaten bir şey yapmadık.

Ha sadece Ndao'yu marke etsek zaten bunlar gol falan atamazdı, belki arada sıkıştırır 0-1 kazanırdık. Bazen böyle oynamayı da becermek gerek, Kasımpaşa maçını çabuk unutmuşuz.

Valla bu maçın telafisi TS deplasmanında alınacak galibiyet olur

MI 5s Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Karagümrük gibi eksik ve bitik takıma karşı.isabetli şut atamayan,

Ekuban,nwakeme ve Djanniy'li hücum hattına karşı hiç Bir şey yapamaz.
Bu üçlü bizim maçta şov yapar en az 3 fark atarlar belki de daha ileri giderler hamsiler sever bize patlamayı.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Karagümrük gibi eksik ve bitik takıma karşı.isabetli şut atamayan,

Ekuban,nwakeme ve Djanniy'li hücum hattına karşı hiç Bir şey yapamaz.
Bu üçlü bizim maçta şov yapar en az 3 fark atarlar belki de daha ileri giderler hamsiler sever bize patlamayı.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!
Hamsilere can suyu oluruz yine.

Sakatbaba ayağının altından topu kaçırıyor yüzde bir milyon gol fırsatı.
Soso pası yanlış yere çıkarıyor, Diagne'ye verse boş kale gol.

Bu pozisyonlar olduğunda maç 0-0'dı. 1-0 öne geçsek maç en az 3 olurdu. Bu maça çok üzüldüm çok elimizle verdik.

Ekli dosyalar

• Akbaba.PNG
    Akbaba.PNG
    181.5 KB · Görüntüleme: 36
  • soso.PNG
    soso.PNG
    302.1 KB · Görüntüleme: 35
Umarım Fatih Terim bu maç üzerinde oturup ciddi ciddi kafa yorar Hatay & Rize veya Kayseri gibi kolay maçlardan sonra burda olmayan neydi neden böyle oldu diye

Linnes'in Hatay&Karagümrük gibi rakipler karşısında bile sırıttığının farkına varır
Donk'un atletizminin kaybolduğunu bizimki gibi 40-50 metre ileriye defansı kuran takımlar için Donk ile sahaya çıkmak kendi ayağına sıkmak olur rakip hücum ederken Casper gibi topla birlikte Donk'un içinden geçiyorlar üstelik atletizmi ile eşi benzeri olmayan defansı çok iyi Luyindama varken
Emre Akbaba'nın Galatasaray hücumlarını baltaladığının farkına varır fizik olarak bitik olduğunu görür umarım

Göztepe maçı için Omar ve Luyindama ikilisinin kesinlikle sahada olması lazım ama Akbaba yerine kim oynar orasını bilemem

Bu ne rezilliktir ya.son 2 senede kac tane son dk golu yemissin,son dk galibiyetin kayseriye sadece...yazik gunah ya.1 puandan olduk.herkes hucumdaysa marcao ve taylan geride dursaydi bari.

Bu golu yiyecegimizi hissettiren,bagira cagira soyleten futbolcu güruhuna da ayrica yaziklar olsun ,kondisyon yüklemesi yapilmis olabilir yogun takvim icin ama yorgunsan da o hirsi son 10 dk degil 90 dk gostereceksin.gol kaçırırken uzuleceksin ve bi daha firsat geldiginde kendini hazirlayacaksin topa duzgun vurmak icin,yani konsantre olabilirlerdi en azindan

Üst Alt