SL 20/21 H:14 | Alanyaspor 1-1 Malatyaspor | MS | 23 Aralık - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:14 | Alanyaspor 1-1 Malatyaspor | MS | 23 Aralık

İlk defa mı izledin Tetteh'i?
Hayır genel olarak herkes mükemmel derken de izliyodum malatyanin hücum sistemi bir garip tetteh bütün pozisyonlara giren adam değil dıger takımların forvetleri gibi 10 pozisyona girip 3.4 unu atınca kral olacak pozisyonda değil bugün girdiği iki pozisyonda savunma arkasına atilandiki eli ayağı dolaşmadan ayagindakini kaybetmeden pozisyona girecek kim var bizim lig de bilmiyorum.

Hayır genel olarak herkes mükemmel derken de izliyodum malatyanin hücum sistemi bir garip tetteh bütün pozisyonlara giren adam değil dıger takımların forvetleri gibi 10 pozisyona girip 3.4 unu atınca kral olacak pozisyonda değil bugün girdiği iki pozisyonda savunma arkasına atilandiki eli ayağı dolaşmadan ayagindakini kaybetmeden pozisyona girecek kim var bizim lig de bilmiyorum.

Adama kimse kazma filan demiyor zaten mücadeleci, topla becerikli bir eleman olduğu belli. Gelgelelim oynadığı pozisyon da her şeyden önce gol atması icap eden bir pozisyon. Fiziği ve tekniğiyle bu kadar rahat pozisyona giren bir adamın 10 haftada 1 gol atabilmesi fecaat bir istatistiktir. O büyük zaafiyeti nedeniyle şu an taş çatlasın 2.5-3 milyon piyasası olan bir potansiyel, bu girdiklerinin en azından yarısını gole çevirebilirse ancak o zaman 2 yıl önce Prag'ın bize çektiği çift haneli bonservis rakamları telaffuz edilebilir. Olduğu yerde sayarsa da kariyerinde Malatya'dan ötesini kolay kolay göremez gibi.

Üst Alt