⚽ SL 20/21 H:14 | Galatasaray 3-1 Göztepe | MS | 22 Aralık - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben 54. dakikadan itibaren izleyebildim maçı

İlk 20 dk falan çok iyi oynamışız galiba

Ama 2. yarıdaki oyunla şamp olamayız

Göztepenin en az 3 tane bariz kaçırdığı gol var

Defansımız çok aksıyor

Belh, arda, fegh, e.kılınç birarada ofansta iyi ama takım defansı sıvıyor bu sefer de
Marcao ve emre tasdemir yoktu.sarachi formsuz,omar formsuz,donk felaket kötü, luyindama uzun zamandir oynamadi,normal

Rakipler çözdü artık, pivot santrafor vurulan her uzun topu Marcao'nun tarafına gidip armut gibi topladığı için kendi yarı sahamızdan top kazanmak adına fazladan efor sarfediyoruz. Tisserand'ın gönülsüzlük ve satıştan oynadığı hava topu oyununu Marcao yetersizliğinden ortaya koyuyor her maç. Rakibin net 9 numarası yoksa Marcao gene çok sırıtmıyor ama Pazar sahada olsa büyük ihtimal Avcı da takımına topu o tarafa vurun santrafor hepsini toplar diyecekti büyük ihtimalle. Donk-Luyi gibi hava topunda neredeyse hiç fire yapmayan tandemin çıkması Trabzon deplasmanında daha evla bizim adımıza.

Rakipler çözdü artık, pivot santrafor vurulan her uzun topu Marcao'nun tarafına gidip armut gibi topladığı için kendi yarı sahamızdan top kazanmak adına fazladan efor sarfediyoruz. Tisserand'ın gönülsüzlük ve satıştan oynadığı hava topu oyununu Marcao yetersizliğinden ortaya koyuyor her maç. Rakibin net 9 numarası yoksa Marcao gene çok sırıtmıyor ama Pazar sahada olsa büyük ihtimal Avcı da takımına topu o tarafa vurun santrafor hepsini toplar diyecekti büyük ihtimalle. Donk-Luyi gibi hava topunda neredeyse hiç fire yapmayan tandemin çıkması Trabzon deplasmanında daha evla bizim adımıza.
Yaniz şu bahsettigin hava topu firesi konusunda bu maç sonrası konuşma abes. Bu akşam belki 2-3 tane alıştır bu ikili. İkinci yarıen as 5 kere kafa vurdurdular, 3 kere avel avel bakıp rakibi izlediler.

12 dakikalık hızlı, etkili oyun ve devre sonuna kadar rölanti. İkinci yarı kötü oyun, rakibin beceriksizliği, araya sıkıştırılan kaliteli gol ve kapanış.

Taylan'ı yaptığı asiste rağmen kötü buldum. Yavaş oynuyor, gereğinden fazla hatalı top yapıyor.
Diagne gol attığı maçlar dahil her dakika 13 milyonun acısını yaşatıyor.
Emre Akbaba sakatlık tanrısının aldığı kurban diyelim
Saracchi gidici olduğunu biliyor bence, düşük formda takılıyor.
Donk ise tam olarak ne onunla ne de onsuz adamı.
Luyindama'nın savunmadaki riskli hareketleri can sıkıcı boyutta.

12 dakikalık hızlı, etkili oyun ve devre sonuna kadar rölanti. İkinci yarı kötü oyun, rakibin beceriksizliği, araya sıkıştırılan kaliteli gol ve kapanış.

Taylan'ı yaptığı asiste rağmen kötü buldum. Yavaş oynuyor, gereğinden fazla hatalı top yapıyor.
Diagne gol attığı maçlar dahil her dakika 13 milyonun acısını yaşatıyor.
Emre Akbaba sakatlık tanrısının aldığı kurban diyelim
Saracchi gidici olduğunu biliyor bence, düşük formda takılıyor.
Donk ise tam olarak ne onunla ne de onsuz adamı.
Luyindama'nın savunmadaki riskli hareketleri can sıkıcı boyutta.

Yorma abi kendini. Forumda galibiyet sarhoslugu söz konusu. Derhal ilk 11e 4-5 Yani adam lazim yoksa Geçen sezonu tekrar yasariz.

Yaniz şu bahsettigin hava topu firesi konusunda bu maç sonrası konuşma abes. Bu akşam belki 2-3 tane alıştır bu ikili. İkinci yarıen as 5 kere kafa vurdurdular, 3 kere avel avel bakıp rakibi izlediler.

Hepsi kötü zaten. Ama bugün Donk-Luyi yerine Marcao'yla çıksak Karagümrük'teki Sobiech gibi Ndiaye de bütün uzun topları alırdı. İkinci yarı 60'dan sonra vurdurduklarımız daha ziyade laubalilikten diye düşünüyorum. Donk-Luyi'nin tandem olduğu takımdan da daha fazla ciddiyet beklenemez. Bu 2 oyuncunun yeteneğinden ziyade karakterinde var o vurdumduymazlık.

Üst Alt