SL 20/21 H:16 | Alanyaspor 3-0 Başakşehir | MS | 2 Ocak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:16 | Alanyaspor 3-0 Başakşehir | MS | 2 Ocak

Kusura bakma da reis bu ne saçma bir görüş ? senin için modern futbol = kanat oyuncuların şut tehdinin olması mı ?

Jadon Sancho-Serge Gnabry-Leroy Sané-Ángel Correa-Lucas Ocampos-Moussa Diaby-Marco Asensio-Douglas Costa-Muniain-Callejón-Višća-Tadić-Jesús Corona-Ousmane Dembélé-

Sanırım senin modern futbol yorumundan değişen futbolundan haberleri yok bu futbolcuların hocaların da hala Avrupa'da üst düzeyde futbol oynayabiliyorlar. Tamamen ne oynadığınla alakalı bir durum bu adamlar kendi oyun akıllarınca isterse sağ ayaklı sol bek ile oynar ister düz ayaklı kanat oyuncusuyla

Aman sus senden benden başka kimse duymasın bu gizli bilgiyi sonra onlar da öğrenir "kanatlarda düz ayak adamın oynaması" devrinin bittiğini

şuan büyük boş yapmışsın yazdığın adamların çoğu ters ayakla içeri katederek ters ayakla oynuyor. Diğer kanada geçtiklerinde aynı formu veremeyecekleri aşikar zaten.

Futbol artık 442 deki ileri geri koşan düz ayaklı kanatlarla değil , ters ayaklı içeri kat eden kanat forvetler ile oynanıyor evet. İşte senin gibi güya futbolu iyi bildiği sananlarda laf sokmaya çalışıyor.

Keşke bilgi sahibi olmadan önce az fikir sahibi olsaydın da şu saydığın adamların nasıl oynadığını bi bilseydin.

Her kadronun miadi var aynı oyuncular bile kalsa takım coşkusunu kaybediyor .. başak ayni isimlerde israrci oldu geçen yıl zirveyi gördü artık çöküş dönemine girdiler.. Büyük revizyon yaparlar yaza irfan visca falan kalmaz artik

Basaki sene başı yenmemiz şimdi daha da değerlendi.. önüne gelen tokatlıyor adamları biz karşılaştığımızda psikolojik olarak çok daha iyilerdi puan kaybetzek ciddi üzülürdüm şu durumlarını gordukce

şuan büyük boş yapmışsın yazdığın adamların çoğu ters ayakla içeri katederek ters ayakla oynuyor. Diğer kanada geçtiklerinde aynı formu veremeyecekleri aşikar zaten.

Futbol artık 442 deki ileri geri koşan düz ayaklı kanatlarla değil , ters ayaklı içeri kat eden kanat forvetler ile oynanıyor evet. İşte senin gibi güya futbolu iyi bildiği sananlarda laf sokmaya çalışıyor.

Keşke bilgi sahibi olmadan önce az fikir sahibi olsaydın da şu saydığın adamların nasıl oynadığını bi bilseydin.
Aynen reis oturup bir tarafımdan uydurdum bu kadar adamı yakaladın beni ... :tbr:

İnstagramdan filan iletişime geçelim reis Hansi Flick ile filan tutup Sane'yi solda Gnabry'yi sağda oynatıyor o da bilmiyor sanırım ters ayakla içeri kat ederek oynadıklarını diğer kanada geçince aynı formu veremeyeceklerini "aşikar" olduğunu

Ne bileyim Marco Asensio'ya soralım dm'den hiç mi utanmıyor sol kanatta oynamaya ? Düz ayaklı kanat oyuncularının devri bitmiş haberi bile yok Allah'tan futbol uleması Mehmet BİLİCİOĞLU klavesi başından bu durumu fark etti günümüz futbolunu değerlendirdi oturduğu yerden hemen uyaralım Asensio'yu bir daha sahanın sol tarafına bile ayak basmasın çünkü futbol uleması Mehmet klavyesi başından öyle demiş!

Aynen reis oturup bir tarafımdan uydurdum bu kadar adamı yakaladın beni ... :tbr:

İnstagramdan filan iletişime geçelim reis Hansi Flick ile filan tutup Sane'yi solda Gnabry'yi sağda oynatıyor o da bilmiyor sanırım ters ayakla içeri kat ederek oynadıklarını diğer kanada geçince aynı formu veremeyeceklerini "aşikar" olduğunu

Ne bileyim Marco Asensio'ya soralım dm'den hiç mi utanmıyor sol kanatta oynamaya ? Düz ayaklı kanat oyuncularının devri bitmiş haberi bile yok Allah'tan futbol uleması Mehmet BİLİCİOĞLU klavesi başından bu durumu fark etti günümüz futbolunu değerlendirdi oturduğu yerden hemen uyaralım Asensio'yu bir daha sahanın sol tarafına bile ayak basmasın çünkü futbol uleması Mehmet klavyesi başından öyle demiş!
Sen git 90lar futbolu falan izle boşver. Hala sağ ayağa sol ayağa takılmış. İşte senin gibilere ömer bayram deniz gibi kalaslar müstehak

Üst Alt