SL 20/21 H:17 | Beşiktaş 6-0 Rizespor | MS | 6 Ocak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu Sergen'in Beşiktaş'ı Zico'nun Fener'i gibi biraz. Zico da az taktik bilgisiyle ismine saygıdan dengeli bir oyun anlayışıyla işi götürüyordu, Beşiktaş'ta o Fener'in yarısı oyuncu kalitesi olsa da benzer bir anlayış yürütüyorlar diye düşünüyorum. Bayağı atlet bir takım, oyuncuların da hemen hepsi o isme saygıdan %120'leriyle oynuyorlar resmen. Zico'nun o taktiksizliği 2008'de bile Fener'i mağdur etmişti, bakalım Sergen'in olay 2021'de nereye kadar götürecek. Beşiktaş'ın çabasına saygım var da şu yüzyılda bir takımın safi çabayla bir ligde bu kadar sıyrılması neden Türkiye'nin ŞL'ye ön elemesiz takım gönderemeyeceğinin ispatı gibi resmen.

Ben kendimi anlatamadim galiba , acikliyim.

Bana gore Hagi>Sneijder>Lincoln>Belhanda

Ama bu kadroda Belhandayi elestiremem okadar vasat bir orta sahamiz var ki. Ömer bayramın Emre akbabanin Etobun Donkun yanında Modric gibi geliyor belhanda bana. Ondan daha kalitelisi yok
Aga kotu takimda eyvallah birsey olurda. Herifin paslari ofsayt zaten. Rahattayken bile pas atamiyor adam. Bunun takimin kotuluguyle alakasi yok.

Üst Alt