SL 20/21 H:17 | Fenerbahçe 2-1 Alanyaspor | MS | 7 Ocak - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:17 | Fenerbahçe 2-1 Alanyaspor | MS | 7 Ocak

Eee o zaman bizim taraftar Fatih Terimin 18/19 oynattigi topa niye laf atti? :D :D
Tudor'un adam yiyen futbolu sonrası biraz durağan gelmiştir herhalde.Yine de sonuç alinca herkes memnun olur iyi hoca olursun,alamaz isen korkak hoca olursun.Hem top oynayıp hem de sonuç alırsan büyük hoca olursun..."Ne aradığını bilmeyen ne bulduğunu anlamazmis" derler.Biz oyun mu,skor mu arıyoruz.İşin gerçeği hem oyun hem skor arıyoruz.Yoksa Lucescular da Aykut Kocamanlar da Hamza Hamzaoğlular da büyük takımlarda başarılı olsalar dahi tutunamaz, kalmazlar.Genler kabul etmez.O yüzden diyorum taraftar olsa statlarda maçın 15.dakikasindan itibaren yuhalamaya başlar,bu sefer üstünde durduğun o defansif oyunu da oynayamaz hâle gelirsin.Yapacaksaniz iyi oyunla başarın, yapamıyorsanız ancak günü kurtarırsiniz.

Son düzenleme:
Yav Halil Umut şerrosunun ilk yarıda eskaza ofsayt değilse diye Thiam'ın attığı golde yardımcının bayrağını takmaması bile niyetinin tezahuruydü zaten. Herif Fener'e bir zaafiyet yaratmayayım diye elinden geleni ardına koymuyor. Bugün skor 1-0 gitse Alanya'ya verdiği penaltıyı da çalmazdı. Bu kadar tek taraflı yönetime karşı yapabileceğin tek iş rakibin sertliğine aynı oranda karşılık vermektir ama Alanya da lidersiz bir takım olduğu için sindi. 90 kiloluk Ozan savunmanın ortasından geçerken 5 oyuncu avel avel bakıp golü yedirdi. Hem hakemde, hem sahada bu kadar sindikten sonra Kadıköy'den puan çıkarmak için de geçen yılki Galatasaray gibi hem taktik, hem de kadroyla kusursuza yakın bir takım olman lazım. Türkiye'de öyle bir hakem adaleti ve öyle bir kadro da bir süre daha gelemeyeceği için Fener, Beşiktaş gibi çirkef ve negatif baskı takımlarına karşı sinen her takım en kötü puan kaybetmeye mahkumdur.

Adamlar 10 kisi kalmiyorki. Diyorum en rahat kartlari biz goruyoruz. Emreninki kirmizi degildi hala ayni fikirdeyim. Herifler daha sert hareketler yapiyor sari bile gormuyorlar. Birde bizde yetenekli herif ve hizli oyuncu olmadigi icin 10 kisi bitiyoruz

Bizim oynadigimiz futbolun alanya dan farki yok Bana göre ayni oyun anlayisi ile oynuyoruz ama bizde onlarda rakibi acmakta zorlaniyoruz

ama herzaman rakibe göre üstün taraf oluyoruz,aynisi alanya icin de gecerli

Bizim oynadigimiz futbolun alanya dan farki yok Bana göre ayni oyun anlayisi ile oynuyoruz ama bizde onlarda rakibi acmakta zorlaniyoruz

ama herzaman rakibe göre üstün taraf oluyoruz,aynisi alanya icin de gecerli
Elinde oyuncu yok, olduğu zaman baskılı oynadık 2012'de

Şimdi transferler yaptırdı bazıları tutmadı ama bu sene tam felaket idi. Ömerle taylan ile zirveye oynuyoruz rezilliğe bak

Üst Alt