SL 20/21 H:18 | Erzurumspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 11 Ocak - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bundan sonraki 4 maçlarının 3 u içeride a.gucu rize ve kayseri ile.Bir de sivas deplasmanları var..

Bizim de bundan sonraki 4 maçın 3 u dışarıda..

Beşiktaş
Malatya
Gazisehir maçları..
Bir de içeride denizli maçımız var..

2 puan geride başlayacağız bu sürece..

Ne yapio edip bu 4 maçtan en kötü 10 puan yapmamız lazım yoksa çok sıkıntı yaşarız..

kişisel eleştirimi yapma vaktim geldi. 2 senedir doğru dürüst futbol maçı izlemiyorum.
biraz önce fenerli arkadaşların yanına gittim. napıyorsun p*rno mu izliyorsunuz şakasını yaptım (rutindir yani) fener maçını izliyoruz dediler.

artist bir şekilde 2 senedir izlemiyorum hiç keyif vermiyor dedim. şaibeli takımsınız izlemesenizde kazanırsınız falan dedi.
kendime zor halim oldum elimi yumruk yapıp sıktım. vurmayacaktım ama korkutmak istedim onlar umursamadan maçlarını izlemeye devam ettiler.

yüzüme bile bakmadılar kendime kendime maç izlemezsem takımıma destek olmazsam nasıl onlarla başa çıkabilirim dedim.

şuan onlar erzurumu değil bana 3 - 0 yeniyorlar. inanın artık futbola gereken özeni gösterip tüm maçları izleyeceğim.
millet ne düşünürse düşünsün biz galatasaray destek olmazsak bunlar atı alıp üsküdarı geçerler.

Şu Erzurum'u ikina ikina yendik diye elit futbol diyenler umarım ne kadar leş bir takim olduğunu görmüştür.

Gelenin geçenin 4-5 attığı takımı zar zor yenmiştik.

Başka GALATASARAY yok!
Üzmeyin taraftarı!
Bu erzurum bize kapandı reis. Fbye karşı maşallah defansı ortasahanın ilerisinde kurdular. Hayır bir de ona uygun kadroları olsa neyse diyecem de stoperler ağır pozisyon alamıyor zemin kötü takım 2 pas yapmaktan aciz:) sen küçümsersen adamlar da böyle koyar işte :)

Üst Alt