SL 20/21 H:18 | Erzurumspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 11 Ocak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neyi ispat etmeye çalışıyorsun Gökhan anlamıyorum. Erzurum termometrelerin ötesinde keskin soğuğu olan bir kent. Özel konumlar da var. Malatya soğuğuyla kıyaslanamaz.

Az önce Hatayspor - Beşiktaş maçında da benzer konu tartışıldı. Herkes bir bit yeniği arıyor. Herkes düşman. Büyük takımlar hepsi kendilerine yönelik bir komplo olduğu kanaatinde. Ruh hastası bir tutum bu!

Neyi ispat etmeye çalışıyorsun Gökhan anlamıyorum. Erzurum termometrelerin ötesinde keskin soğuğu olan bir kent. Özel konumlar da var. Malatya soğuğuyla kıyaslanamaz.

Az önce Hatayspor - Beşiktaş maçında da benzer konu tartışıldı. Herkes bir bit yeniği arıyor. Herkes düşman. Büyük takımlar hepsi kendilerine yönelik bir komplo olduğu kanaatinde. Ruh hastası bir tutum bu!

Bu yılın başından beri olan Fener-Beşiktaş ittirmesinden dolayı bu maçın saatinin de Fenerbahçe'nin isteğince ayarlandığını düşünüyorum. Çok daha alakasız şartta 2 yıl önce Erzurum'da gece maçı oynamaya çalışan Galatasaray'ı hatırlarsak emekli Fenerbahçe asbaşkanının bu noktada da Fener'e bir kıyak yaptığı düşüncesindeyim. Öyle zannediyorum Galatasaray'ın 3 katı borcu olmasına ve transfer harcama limitlerinde sürekli zarar çıkmasına rağmen her transfer dönemine 20 yeni transferle giren Fenerbahçe'nin federasyonda bu kadar ayarlamayı yapabilecek bir nüfuzunun olmasını düşünmek de çok ruh hastası bir tutum olmasa gerek!

Bizi aksam havalar bundan çooook daha sogukken itiraz etmemize ragmen erzurumla bizi 19:00 da oynatan onun bunun cocuklari, fenerbahceleri soz konusu olunca usutmemek icin yavrularini havalar sicak giderken bile maci 16:00 oynatiyor!!

Siz ne haysiyetsiz, ne serefsiz ne onun bunun cocugusunuz!!

Üst Alt