⚽ SL 20/21 H:2 | Başakşehir 0-2 Galatasaray | MS | 20 Eylül - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ayhan'a laf etmek olmaz.Fb Tv gibi bi kanalda çalışıyo.Adam geçen bizi 1-2 övdü hemen laf atmaya başladılar.Twitter'da gündem oluşturdular.Geçenlerde de Sabri'yi hedef alıp ne işi var onun orda falan filan diyolardı sosyal medyada..

@Can
tenor.gif

Karsidaki adamın ismi filmde Taylan olması ayrı bir tesaduf olmus ustadim

Takımı ilk yarı beğendim,ikinci yarı Başakşehir çift forvete dönünce oyundan düştük ve takım oyuncu değişikliği diye bağırıyordu, hocam 70'e kadar bekledi ama Allah'tan o ara gol yemedik ve 3 siyahi oyuncu(Babel, Diagne,Etobo) girince tekrar oyun üstünlüğünü ele aldık ve skor olarak rahatladık...

Mesela Fatih Terime' e sürekli şunu yazıyorlar;

Yaw yedekte şu var yunus var bilmem ne var geçen sene taylan var emin var şu var bu var. Arkadaş ne kadar biliyorsunuz hoca sizden de mi az biliyor. Bak adam canavar gibi veriyor formayı oynatıyor.

Kendi bacağına niye sıksın. yunus yunus diyorduk geçen senelerde giriyordu hiç bi bk yapmadan maç bitiyordu. HOCAYA guvenin
Yunus kupada hattrick yapmanın cezasını çekiyor.

Takima guvendigimi söylemistim

Ligin ustunde bir futbol oynuyoruz simdiye kadar oynadigimiz maclari Rahat izliyorum acikcasi

Üst Alt