SL 20/21 H:2 | Fenerbahçe 0-0 Hatayspor | MS | 21 Eylül - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:2 | Fenerbahçe 0-0 Hatayspor | MS | 21 Eylül

Normalde pek fenerin maçını izlemem yeni transferlerini falan bi izleyeyim dedim boştum can sıkıntısından uuuuuuvvv bir elamet geldiii Allah kahretmesin futboldan soğudum akşam akşam, keşke True Detective izleseydim.

Erol.bulutu ovenler vardı burada Alanya'da sergenin kurduğu takımın ekmeğini yiyen ve defansif futbolu seven hocayı büyütmeye devam edin

Ben de övüyordum. Geçen yıl Alanya'da çok estetik olmasa da Ersun'un 13-14 Fener'i gibi bam güm oynayan, kanat ortalarını, karambolü zorlayan karışık ama efektif bir hücum futbolu oynatıyordu. Korkak bir herifmiş ki Fener'e gelir gelmez kazanmaktan önce kaybetmeyin diye elinde ne kadar savunma özellikli herif varsa sahaya atıyor. Bir de bayağı bitik de olsalar Caner-Gökhan beklerine kavuşmuşken Ali'nin cebinden para vererek Muriç'i satması bayağı enayice bir iş olmuş. Muriç bu takımda olsa 20'den aşağı atmazdı heralde. Ayrıca takım oyununa da büyük katkısı vardı herifin, geçen yıl 9'un üstünden oyun kurarken bu sene kafası kesik tavuk gibi koşuyorlar sahada. Akan oyunda gol atması resmen mucizelere bağlı bu takımın. Duran toptan da atacak halleri yok da bu Hobbit Gökhan lige gireli 20 yıl oldu hala 1.50'lik adama bütün kafaları vurduruyor enayi savunmalar. Bugün de tek net pozisyonlarını gol yapıyordu nerdeyse. Rölanti pası bile istikrarlı yapamayan dandik ötesi bir takım. Hele Gustavo'yu satmayıp Sosa'yı 8'de filan kullanmaya çalışırsa azıcık top yapan takıma karşı elek de olurlar. 10'luk yakın meşaleleri yakın diyoruz Fenerbahçe'ye.

Bizden gönderilenler, kovulanlarla, veteranlardan takım kurmaya kalkarsan böyle olur işte
Serdar, Tolga, Sinan, Garry, Gökhan, Caner say say bitmiyor

Terim, Erol'la konuşuyor
EidevMCWAAw0yeY

Üst Alt