⚽ SL 20/21 H:20 | Galatasaray 6-1 Denizlispor | MS | 20 Ocak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fikstür harbiden rezalet takımda da iş yok bu 5-6 haftada Fatih Hoca farkını koyarsa iddiamız devam eder o da olmazsa havlu atarız yapacak bişey yok

Ben acaba nasil iyi olabiliriz Denizli macini kazanip biseyler yaparmiyiz.Trasnferler gelirse umutlanirmiyiz diye dusunuyorum.Adam elinde kahvesini yudumlayarak zevkli zevkki yorum yapiyor ben olsam boyle takimi tutmam birakirim.Giderim Avrupadan ligleri takip ederim

He bir tanesi de bana yorumla cevap veremeyince gördüğü yerde gülücük fırlatıyor. Var böyle tipler, sükuneti koruyup pozitif enerjiyi Galatasaray için harcamaya devam etmek lazım.

Ligin ilk yarısının son iki maçından ilki. Son maçta Malatya deplasmanına gidiyoruz. Denizli önüne gelene yeniliyor ve sondan ikinci sıradalar. Kolay maç olacağını düşünüp salarsak zorlanırız. Diagne kırmızı gördü 2 maç ceza alacağını düşünürsek bu maçlarda oynayamayacak. Falcao da sakat. Hoca Ali Yavuz'a ilk 11 başlatacak kadar güvenmiyor. Oğulcan'ın tek forvet oynadığı maçlarda pozisyon üretmede ve gol atmada çok kısır kalıyoruz. Babel'i forvete atıp Oğulcan'ı kanat forvet olarak kullanmalıyız. Orta sahada Etebo'yu görmek istemiyorum. Sağ bek Şener ve sol bek Emre Taşdemir sakat. Muslera ve Feghouli'nin dönecek olması güzel haber. Kart ceza sınırında iki oyuncumuz var Belhanda ve Luyindama. Çıkmasını istediğim 11:

Muslera
Linnes Donk Marcao Saracchi
Taylan
Oğulcan Feghouli Belhanda Arda/EmreK.
Babel

Üst Alt