⚽ SL 20/21 H:20 | Galatasaray 6-1 Denizlispor | MS | 20 Ocak - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beğendiklerim ;

Sarrachi: Kesinlikle çok iyi bir hücum bek performansı ortaya koydu. Hızı sayesinde savunmasında oluşacak zaafları da engelledi.

Marcao: Savunma bakanı. Hemen kontrat yenilenmeli.

Muslera: Kaldığı yerden devam ediyor. Golde hatası yoktu. İki tane yüzde yüzlük gol çıkardı.

Feghouli: Takımın yaratıcı oyuncu eksikliğini çok iyi kapattı. Oyun görüşü iyiydi.

Beğenmediklerim;

Babel: Kafası maçta değildi sanki. Kaçırdığı golün başka izahı yok.

Belhanda: Gereksiz çok top kaybı yaptı. Daha basit oynamalı.

Arda: Bizim gibi izledi. Tek farkı sahada olmasıydı.

Akbaba: Gol dışında sahada yoktu. Katkısı çok azdı.

Diğerleri orta seviye oynadı.

Genel yorumum : Skora rağmen çok iyi oynadığımızı düşünmüyorum. Takım kağnı gibi çok yavaş hücum ediyoruz. Bu oyuncu grubu ile de hızlı çıkmak zor tabii ki. Onyekuru bu sebepten dolayı çok önemli hamle olacaktır. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Beğendiklerim ;

Sarrachi: Kesinlikle çok iyi bir hücum bek performansı ortaya koydu. Hızı sayesinde savunmasında oluşacak zaafları da engelledi.

Marcao: Savunma bakanı. Hemen kontrat yenilenmeli.

Muslera: Kaldığı yerden devam ediyor. Golde hatası yoktu. İki tane yüzde yüzlük gol çıkardı.

Feghouli: Takımın yaratıcı oyuncu eksikliğini çok iyi kapattı. Oyun görüşü iyiydi.

Beğenmediklerim;

Babel: Kafası maçta değildi sanki. Kaçırdığı golün başka izahı yok.

Belhanda: Gereksiz çok top kaybı yaptı. Daha basit oynamalı.

Arda: Bizim gibi izledi. Tek farkı sahada olmasıydı.

Akbaba: Gol dışında sahada yoktu. Katkısı çok azdı.

Diğerleri orta seviye oynadı.

Genel yorumum : Skora rağmen çok iyi oynadığımızı düşünmüyorum. Takım kağnı gibi çok yavaş hücum ediyoruz. Bu oyuncu grubu ile de hızlı çıkmak zor tabii ki. Onyekuru bu sebepten dolayı çok önemli hamle olacaktır. Hakkımızda hayırlısı olsun.
her şey iyi hoş belhandayı ben de çok sevmem ama bu maçta beğenmiyorsan önyargın nedeni iledir

Üst Alt