⚽ SL 20/21 H:21 | Yeni Malatyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 24 Ocak - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Babel olmasa 0-0 bitecekti maç şut çekmeyi akıl eden başka adam yok
Muslera olmasa 1-1 olurdu kesin ne fatih ne okan oralara kadar çıkıp topu alacak kalibrede değil.
Tamam zemin kötü rezalet. Ama bir takım bu kadar ne oynadığı belirsiz olurmu ya? Kişisel görüşüm bugün 3 puan FT hocama rağmen alındı. Rezalet bir td performansı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Terim ne yapacakti sahaya girip kendimi oynasin eldeki malzeme bu adam donku forvete gonderiyor ne yapsin adam giren cikan birsey degistirmiyor

Herkes Kerem demiş doğru ama Sekidika sağ kanatta her maç 11 oynamalı. Adam çok hareketli bizim el freni çekili oynayan takımda bu adamı son dakka oyuna almak resmen futbol düşmanlığı. Diyecek bir söz bulamıyorum dahada
Olmaz arkadas olmaz kerem belki ama sekidika olmaz icerde kapali savunmalara top tutamaz ayaginda keske oynatsada olmayacagini gorseniz

Maç hakkında yazılacak pek bir şey yok.

Kazanmamız gerekiyordu ve bir şekilde kazandık. Kritik 3 puan. Kötü oynarken kazanmak önemli.

Fakat şu kaleciye gol atamasaydık çok üzülürdüm. Zemin böyleyken neden hiç şut çekmiyoruz hiç anlamıyorum.

Önemli olan kayıpsız geçmek bakalım son hafta artık transferlerde kesinleşince durum değerlendirmesi yaparız.

Gol yüzde 30 Kerem'e yüzde 30 Donk'a yüzde 40 Babel'e yazar Kerem ve Sekidika oyuna girdikten sonra takım iki vites yükseltti ben olsam Akbaba ve Belhanda yerine Kerem ve Sekidika ile maça başlarım daha çok süre almalılar son 10 dakikalarda oyuna girmeleri yeterli değil

En azindan rakipleri uyuz edecek bir galibiyet aldik. Hicbir sey oynamadan. Kaleye sut cekemeden. Bsl dakikalarinda , Tam fb galibiyeti gibi. Bos beles, haketmeden alinan sinir edici bir galibiyet.

Üst Alt