⚽ SL 20/21 H:22 | Gaziantep 1-2 Galatasaray | MS | 29 Ocak - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:22 | Gaziantep 1-2 Galatasaray | MS | 29 Ocak

III. Onyekuru
Es6yLyyXIAI6yeA

Bizim bugünki ilk 11 kadrosunun dişli bir takımı yenme ihtimali yok.
Bunu bizim forum çoktandır görüyor da hoca hala nasıl göremiyor hayret.
dişli rakibe gerek yok. sahaya çıkan 11 skoru tutar gol yemez belki ama atamaz da.
babel yirmi defa kaçtı savunma arkasına çok da iyi göstere göstere gidiyor. bi allah ın kulu atamadı topu adama çıldırdım ya.

dişli rakibe gerek yok. sahaya çıkan 11 skoru tutar gol yemez belki ama atamaz da.
babel yirmi defa kaçtı savunma arkasına çok da iyi göstere göstere gidiyor. bi allah ın kulu atamadı topu adama çıldırdım ya.

Yani Belhanda, Arda, Emre Kılınç ve Akbaba'dan kurulu orta saha da o pasları atamayınca ne yapacak. Defansif özellikleri zaten yok bunların.

Yani Belhanda, Arda, Emre Kılınç ve Akbaba'dan kurulu orta saha da o pasları atamayınca ne yapacak. Defansif özellikleri zaten yok bunların.
atamıyorlar abi bende anlamıyorum. donk unda sol ayağıyla kaldırdığı ve hızlı gidip kaleciye giden bi top vardı. bak yemin ediyorum atarım o topları. tamam efor sarfediyorlar vs de futbolcusun sen kardesim o topları da kaldıramıyorsan bi git yani bi git. 5 e gidecek maç 2-1 zorlarla bitti. oynayın ya biraz rakiplere korkuyu salın bakalım bi. rakipler sen böyle oynadıkca daha da iştahlanıyor.

Uzatmalari izlemedim, gol yememiz sasirtmadi.

Ikinci yarinin tamami sirtimiz duvara yasli sekilde oynadik. Rakip Gazisehir yahu, hocasindan oyuncusuna bu durumdan rahatsiz olmasi gerek.

Boyle bir oyunla buradan uc puanla donmek icin 50 milyon euroluk maas butcesine, Florya gibi pahali bir arazide antrenman yapmaya gerek yok.

Şahane bir maç oldu. Son dakikadaki iğrenç, haksız penaltıya rağmen.. Onyekuru yeter demiştim. Gerçekten süper. Kerem ilk asistini yaptı. Bu ikili her maçta oynamalı. Harika bir sonuç, harika futbolcular. Bundan sonrası Terim e kalmış. Daha Mostafa gelecek.. İrfan a o kadar para vermeye gerek yok.

Bu kadro ligi bitirir.
Adam gibi bi ortasaha lazim bu kadro goturmez ligi

Üst Alt