⚽ SL 20/21 H:22 | Gaziantep 1-2 Galatasaray | MS | 29 Ocak - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:22 | Gaziantep 1-2 Galatasaray | MS | 29 Ocak

Çok ters takım savunmada dikkatli olmak lazım ciddiyetsiz bir oyun olursa puan kaybı kesin akıllı oynayarak erken golle gardlarını düşürmek gerek ...

içerideki Denizli ve Gençler maçını saymazsak.
Rakiplerimiz maçlarını çok kolay kazanırken biz derbi havasında maç kazanıyoruz.
Bu maçı alacağımızı sanmıyorum. Büyük olasılıkla üzgün geçireceğimiz bir haftasonu olacak.
İnşallah ben yanılırım.

içerideki Denizli ve Gençler maçını saymazsak.
Rakiplerimiz maçlarını çok kolay kazanırken biz derbi havasında maç kazanıyoruz.
Bu maçı alacağımızı sanmıyorum. Büyük olasılıkla üzgün geçireceğimiz bir haftasonu olacak.
İnşallah ben yanılırım.
Rakiplerimiz Malatya deplasmanında rahat olamazlar bence o zemin vs. biz ekstra puanlar aldık bu sezon kabul edelim, ligin ikinci yarısı fikstür bizim lehimize.

Rakiplerimiz Malatya deplasmanında rahat olamazlar bence o zemin vs. biz ekstra puanlar aldık bu sezon kabul edelim, ligin ikinci yarısı fikstür bizim lehimize.
Dün ben de bunu düşündüm. Katılırsınız katılmazsınız fakat her şampiyonluğun bir yıldız oyuncusu olur.
Örneğin 21. şampiyonlukta Gomis. 22'de Onyekuru.

Bu sene böyle bir oyuncu yok.

Dediğini gelince, ben bu kadar zor deplasmanlardan ciddi galibiyetler çıkarabildiğimizi bir bu sene gördüm.
Başakşehir, Sivas, Trabzon, Erzurum, Malatya gibi deplasmanlardan tam puan aldık. Fakat iç sahada kötüyüz.

Dün ben de bunu düşündüm. Katılırsınız katılmazsınız fakat her şampiyonluğun bir yıldız oyuncusu olur.
Örneğin 21. şampiyonlukta Gomis. 22'de Onyekuru.

Bu sene böyle bir oyuncu yok.

Dediğini gelince, ben bu kadar zor deplasmanlardan ciddi galibiyetler çıkarabildiğimizi bir bu sene gördüm.
Başakşehir, Sivas, Trabzon, Erzurum, Malatya gibi deplasmanlardan tam puan aldık. Fakat iç sahada kötüyüz.
Her sezonun hikayesi farklı oluyor, umarım bu sezon da bir kahraman çıkacaktır. Galatasaray ikinci yarıları bir başka oynuyor yeter ki potada olalım...

Üst Alt