SL 20/21 H:23 | Antalyaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 3 Şubat - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:23 | Antalyaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 3 Şubat

Artık kesinlikle eminim ki bizim maçı berbaerliğe bağlayacaklar tepkileri üzerine cekmemek icin. Sonraki haftalar da sikeciler lehine diğer takimları doğramaya devam. Ama makus talihleri yine tekerrur edecek ve sahneyi sessizce terkedecekler.

Sergen Yalçın: "Hakem arkadaşlarla ilgili konuşunca ceza yiyoruz ama bazı şeyleri konuşmak lazım. Göztepe, Trabzonspor ve bu maçta, hakem arkadaşların yönetimleri... Bütün takdir hakları rakipten yana ve böyle olmamalı. Maçlar daha adaletli oynanmalı."

Ağam bizle eğlenir

Sergen Yalçın: "Hakem arkadaşlarla ilgili konuşunca ceza yiyoruz ama bazı şeyleri konuşmak lazım. Göztepe, Trabzonspor ve bu maçta, hakem arkadaşların yönetimleri... Bütün takdir hakları rakipten yana ve böyle olmamalı. Maçlar daha adaletli oynanmalı."

Ağam bizle eğlenir
İnsan kendine yapılan hataları görmez, çünkü hırs onu kör eder.

Gscimbom mobil

Artık kesinlikle eminim ki bizim maçı berbaerliğe bağlayacaklar tepkileri üzerine cekmemek icin. Sonraki haftalar da sikeciler lehine diğer takimları doğramaya devam. Ama makus talihleri yine tekerrur edecek ve sahneyi sessizce terkedecekler.

valla renktaş bunu yaparlarsa tek sebebi ligin izlenilirliğini devam ettirip yayıncı kuruluştan ödeme alabilmek olur.normal şartlarda kanımızı içseler doymazlar.o kadar kinlidirler gs ye karşı tff mhk felan

Çok kirli sezon. Bu sezon kadar alenisini görmedim, hatırlamıyorum. İstisnasız her hafta bir skandal var.

Ben son 20 yılda basak-fb macindaki kadar şikenin yapildığı bir maç görmedim. Sadece hakemleri değil, basaklı eski topcular,medya ve hatta Okan'ın bile o günkü tiyatroda payı olduğunu dusunuyorum. En kibar sekliyle yuuuhhh diyorum.

Sergen diyor ki surekli yerde yatiyorlar sanki öldu zannedersin diyor. Peki veyselin pozisyonda larin el yuzune gelmemesine ragmen yüzünü niye tuttu sergen hosafi onu anlat bize

Yorumcular,ligde guya profesyonel topcular, yoneticiler, hakemler, bazı taraftarlar ve tabi ki teknik direktorlere bakinca liyakatsizlik sebebiyle oluşan kalitelsizlik net olarak goruluyor. Tıpkı ülke yönetimi gibi. Yazık uzuluyorum.

Üst Alt