⚽ SL 20/21 H:24 | Fenerbahçe 0-1 Galatasaray | MS | 6 Şubat - Sayfa 373 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dünkü maçtan sonra hakem eleştirmek ağlamak gibi olur. Cüneyt oyunu kesmeyi şiar edinse de maçı bir yerden alıp diğerine vermedi. 90'da Cisse'nin pozisyona misal penaltı uydurup da Ali Palabıyık gibi puanımızı hiç etse o zaman hak verirdim bu beklentiye.

Katılmıyorum. Buna ağlama demen de saçmalık.
Ortada aleyhimize, maçın kaderini belirleyebilecek pozisyonlar var ise, bunu skordan veya başka fantezi senaryolardan bağımsız dile getirmek lazım.
Bunu istersen hakeme istersen VARa bağla.
Fatih hoca yerine başkalarının yapması daha makul.

Varsın ağlayalım o zaman, haksızlıkları dile getirmek ağlamaksa.

Galatasaray'dan kiralık olarak West Bromwich'te oynayan Mbaye Diagne, 60. ve 82. dakikalarda iki kez ağları buldu ancak iki pozisyon da ofsayt gerekçesiyle gol değeri kazanmadı.

Galatasaray'dan kiralık olarak West Bromwich'te oynayan Mbaye Diagne, 60. ve 82. dakikalarda iki kez ağları buldu ancak iki pozisyon da ofsayt gerekçesiyle gol değeri kazanmadı.
adam bi garip .ofsayt olmayan pozisyonda daha net golü atamadı kaleciye nişanladı ama ofsayt pozisyonun hele ikinci attığı gol topu kontrol edip atmasına ayar oldum.illa takımının kümede kalması şart değil bulduğunun çoğunu atsa bi kaçtanede asist yapsa ki iki maçta iki asisti var.başka klüp satın alır enazından.

güyya iyi bahsediyorlar şuana kadar digneden .bakalım nasıl bi dönem geçirecek kısmetse görecez.umarım bi 8-9 atıp 6-7 de asist yapsa yarım dönem için ciddi başarı görülür performansı.6-7 asistten şimdiden 2 tane yapmış 3 maçta.geriye 4-5 asist yapması kalmış.

adam bi garip .ofsayt olmayan pozisyonda daha net golü atamadı kaleciye nişanladı ama ofsayt pozisyonun hele ikinci attığı gol topu kontrol edip atmasına ayar oldum.illa takımının kümede kalması şart değil bulduğunun çoğunu atsa bi kaçtanede asist yapsa ki iki maçta iki asisti var.başka klüp satın alır enazından.

güyya iyi bahsediyorlar şuana kadar digneden .bakalım nasıl bi dönem geçirecek kısmetse görecez.umarım bi 8-9 atıp 6-7 de asist yapsa yarım dönem için ciddi başarı görülür performansı.6-7 asistten şimdiden 2 tane yapmış 3 maçta.geriye 4-5 asist yapması kalmış.

Vallah adamlar TDyi eleştiriyolar daha çok.
En iyi/skorer oyuncuları yedek bırakıyomuş falan.
Diagne’den umutlular.
Yazdığının yüzde yetmişini yaparsa, lige yeni çıkanlar talip ola bilir, bunlar düşerse.

Üst Alt