⚽ SL 20/21 H:26 | Alanyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 20 Şubat - Sayfa 183 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arada kırmızı olmayıp da binlerce mesaj atan üyelerin senin td ne senin yönetimine hırsız deyip tüm değerlerine hakaret ederken, ayak tenisi deyip dalga geçerken sizin sesiniz neden çıkmıyor? Koçun paralı askerleri burda cirit atıyorken nerdesiniz? Bak bakayım eleştirilerimin neresi yersiz.. son dakikalarda kendine bir sor bir gol yersek çıkaramayız da demedin mi kendi kendine, endişelenmedin mi? İçiniz fesat ne yazık ki.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Saglik olsun derdim.Kupa macinda bizde onlari hallac pamuguna cevirdik ama turu onlar atladi biz ilk yarida bulduklarimizi atsaydik ilk yari mac biterdi.Ikinci yarida verdik topu oynasinlar diye cok pozisyon vermizin nedenide 4 tane yeni transfer daha dogru durust takima alisamadilar takimla birlikte hareket edemiyoruz ama buna ragmen bireysel yetenekleri sayesinde bizi belli bi yere getirder ilerleyen zamanlarda takima uyum saglarlarsa zaten bu pozisyonlari vermeyiz.So Bekede Sarachi donecke bu arada .

Neden ağlayım ki,ben futbola oyun olarak bakıyorum takımımın güzel oyunla kazanmasını istiyorum,tabi her maç iyi oynayamazsın ama topu bu kadar rakibe vermemeliydik.
Galatasarayın genlerinde hep topa sahip olma isteği vardır.
Sokarin topuna yana geri ileri one bi boka yaradigi yok verdik rakibe istedigimizi aldik su girseydi bu girseydilere kalsaydik 10 puan onde olurduk Yeni transferle yuzunden takim savunmasini oturtmadik nornalde bu jadsr pozisyon veren takim degiliz yeni transferler bireysel olarak katki veriyor ama takima tam uyum saglayamadi bunun icinde zaman lazim.Suan cok iyi gidiyoruz .Fenere gomduk Basaka gomduk Alanyaya gomduk neymis Alanyaya cok pozisyon vermisiz topu Alanyaya vermisiz pee Muslera olmasaymid Muslera o yuzden var zaten Sampiyon oldugumuz senelerde Muslere olmasaydi zaten 1 veya 2 sampiyonluk giderdi .

Ulan Adami Galatasaryli Galatsarayli diye ilgi yaptilar adam olan pozisyonlarida vermedi Onyekurunun pozisyonu penalti oldugu halde Fenerli algicalar penalti degil deyip adamin hakemlik hayatini bitirecektilerdi.Buna ragmen daha hakemden memnun degiller p.ler

Ya kimse bahsetmiyor, arada kaynayıp gitti ama alanyasporlu bir futbolcu ceza alanı içinde toplu eliyle kesti ve kimsenin umurunda bile olmadı, o pozisyon tekrarlarda da yok, bir tek ben mi yakaladım, başka gören yok mu?

Ya kimse bahsetmiyor, arada kaynayıp gitti ama alanyasporlu bir futbolcu ceza alanı içinde toplu eliyle kesti ve kimsenin umurunda bile olmadı, o pozisyon tekrarlarda da yok, bir tek ben mi yakaladım, başka gören yok mu?

Onye'nin kale ağzında kaçırdığı golden önce Caulker'ın oynadığı mı? Onu ben de gördüm ama tekrarının gelmemesi şaşırtmadı. Dün Ali Palabıyıklı Kadıköy deplasmanından beri Galatasaray aleyhine en organize operasyon vardı, yapacak bir şey yok.

Iyi bir savunma oyunu oynaman her topu rakibe vermen anlamina gelmez elinde dikine gidebilen hizli cikabilen oyuncular varken rakibin oyununa boyun egmek kabul edilemez. Elinde onyekuru, gedson, kilinc olmasa haklisiniz derim ama terim oyuna mahkum oldu ve degisiklikleri gec yapti.

Mustafayi cikarip keremi alsa haklisiniz derim ama takim yapmak istedigini yapamadi bunu kazandik diye hos gorecek degiliz sonra gidip buyuk maclari kazanip kolay maclarda puan birakiyoruz diyorsunuz, bunlardan ders almazsan birakirsin tabi.
Gedson 60 dakikadan sonra bitti. emre kilinc o fizik gucuyle bir yerde düsüyor. attigi gollerin hepsi ilk yari. etebo alani koruyor sadec3 basmiyor. arda 60 dakika oynar anca onyekuru bir yere kadar. 5 orta saha düstü oyundan. Hoca neyazikki izledi. ilk yari ustun oynadik alanyadan. City bile bukadar topla oynayamaz bize karsi. B.kunu cikardik dün. ceza sahasi icine gömüldük resmen

İkinci yarı oynanan oyun ligin kalanında muhtemelen kimseye karşı oynanmaz. Eleştirenlerin endişesi muhtemelen oydu. Hedef odaklı, bu maç içinse çok doğruydu. Ha top bize geçtiğinde hiç değerlendiremedik o bizi kötü gösterdi. 90+ daki iki yan top harici hiç eyvah demedim. Gören de sağlı sollu bizi bayılttılar, Muslera 5 tane %100 çıkardı zanneder.

Kapanmamıza falan takılmıyorum ben ama neden hic kontraya cıkamadık, takımın büyük eksikligi bu bence. Onye niye kendinde degil, bi topu alip tasiyamadi koca 45 dk.
Yoksa mac ozelinde kapanmamiz dogru olabilir, ilk defa boyle bir oyun gordugum icin elestirmem

Onye'nin kale ağzında kaçırdığı golden önce Caulker'ın oynadığı mı? Onu ben de gördüm ama tekrarının gelmemesi şaşırtmadı. Dün Ali Palabıyıklı Kadıköy deplasmanından beri Galatasaray aleyhine en organize operasyon vardı, yapacak bir şey yok.

Evet o pozisyon, ne görüntülerde var, ne yayıncı kuruluş doğru dürüst gösterdi ve ne de kimse bu pozisyondan bahsediyor, oysa ki onyekuruya yapılan penaltı kadar net bir penaltıydı? sanki hiç olmamış gibi davranılıyor,

eskiden Galatasaray'ın hakkı bariz bir şekilde yendiğinde yönetim olark çok daha üst perdeden tepki verirdik, gs aleyhine yanlı düdük çalmadan önce iki kez düşünürdü hakemler, maalesef son dönemde aşırı derecede pasif bir yönetim anlayışı var,

ft çok yalnız bırakılıyor, tek başına hem saha içi ile hem de saha dışındaki organize kötülükle , futbolun kanserleriyle tek başına mücadele etmek zorunda kalıyor, yönetimin insyatif alması gs haklarını koruması gerekiyor,

hafta boyunca hakemin gs'lı olduğuyla, maça özelikle galatasarayı korusun diye atandığıyla ilgili algı oluşturdular, hakem de oluşturulan bu algıdan aşırı derecede etkilendi,

devre arasında fatih terim ve oyuncular bunu gördü, ikinci yarıya bu hakem bizi doğramak istiyor, bu sahadan puansız göndermeye çalışıyor korkusuyla çıktılar, bu da oyunlarına yansıdı, dikkat ettiyseniz ikinci yarı alanyalı oyuncuların ceza sahası içinde çok rahat top dolaştırmalarına izin verdiler, dokunsak hakem penaltı çalacak korkusuyla oynuyorlardı, ne pahasına olursa olsun organize kötülüğün istediğini almasına engel olmak istediler, o yüzden futbol oynamayı unutp sadece savunmayı düşündüler, ben ikinci yarıdaki oyunu buna bağlıyorum.

Evet o pozisyon, ne görüntülerde var, ne yayıncı kuruluş doğru dürüst gösterdi ve ne de kimse bu pozisyondan bahsediyor, oysa ki onyekuruya yapılan penaltı kadar net bir penaltıydı? sanki hiç olmamış gibi davranılıyor,

eskiden Galatasaray'ın hakkı bariz bir şekilde yendiğinde yönetim olark çok daha üst perdeden tepki verirdik, gs aleyhine yanlı düdük çalmadan önce iki kez düşünürdü hakemler, maalesef son dönemde aşırı derecede pasif bir yönetim anlayışı var,

ft çok yalnız bırakılıyor, tek başına hem saha içi ile hem de saha dışındaki organize kötülükle , futbolun kanserleriyle tek başına mücadele etmek zorunda kalıyor, yönetimin insyatif alması gs haklarını koruması gerekiyor,

hafta boyunca hakemin gs'lı olduğuyla, maça özelikle galatasarayı korusun diye atandığıyla ilgili algı oluşturdular, hakem de oluşturulan bu algıdan aşırı derecede etkilendi,

devre arasında fatih terim ve oyuncular bunu gördü, ikinci yarıya bu hakem bizi doğramak istiyor, bu sahadan puansız göndermeye çalışıyor korkusuyla çıktılar, bu da oyunlarına yansıdı, dikkat ettiyseniz ikinci yarı alanyalı oyuncuların ceza sahası içinde çok rahat top dolaştırmalarına izin verdiler, dokunsak hakem penaltı çalacak korkusuyla oynuyorlardı, ne pahasına olursa olsun organize kötülüğün istediğini almasına engel olmak istediler, o yüzden futbol oynamayı unutp sadece savunmayı düşündüler, ben ikinci yarıdaki oyunu buna bağlıyorum.

En kısa sürede Galatasaray'ın menfaatini, kendi menfaatinin önüne koyan yöneticiler görmeyi dileriz.

Bu kafa ne kötü kafa. Mutsuz çünkü ikinci yarı %77-%23. Arda Ömer etkisiz eleman. 2 kırmızı bir penaltın verilmemiş, tepki yok. Bak Sergen’e hata olmadığı halde kıyameti koparıp algı yapıyor. Takımın oynadığı bir oyun var ve başarılı da bu oyunda; ilk yarıda ve kupa maçında bunu gösterdik. O zaman neden mahkum oynuyor Galatasaray Alanya’ya karşı? Son dakikada bir gol yesen ne olacak? Son dakikalarda Müsleranın kurtardıklarından biri içeri girse bugün neyi yazıyor olacaktın acaba? Buna samimiyetle bir cevap ver. Sonra kırmızı üye mutsuz neden acaba de. Endişen olmazsın başka takımlı olsam bunu açık açık söylerim, kişiliksizlikle itham etmeden önce karşındakinin yazdıklarına bir bak. Hakeme rağmen alınan 3 puan mükemmel olsa da ikinci yarıda oynanan oyun mu, arda ve Ömer’in perişan halleri mi mutlu edecek?
Yeri gelince biatçı dersiniz, oysa eleştirmeyi de korumayı da biliriz şükür. Asla tabela taraftarı olmadık. Güzel oyun izlemek hakkımız. Bu kadar net.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Peki arkadas muslera nin kurtardılari diyorsun ki baska arkadaslarda diyor boyle lakin Alanya nin kac tane yuzde yuz olan net pozisyonu var ki..sadece son dakikalarda Mustafa pektemek in kafa vuruşu var biraz da caulker in kafa vuruşu..tamam Alanya ikinci yarı cok baskılı oldu topa sahip olmada ama pozisyon uretemediler ki...sonrada habire bizim 18 içine hava topu oynadılar.. karambolde gol aradılar.. yoksa biz iyi alan savunması yaptık iyi alan daralttik.sadece ikinci yarıda kontrada cok etkisiz kaldık.. bu eksiğe çalışmak lazım..yani onyekuru ve kerem gibi iki silah varken alanyanin baski kurduğu dakikalarda kontraya akilli çıkabilirdik.bunu yapabilseydik skoru da arttirirdik bence..son dakikalarda bu denli stres de olmazdı.

Peki arkadas muslera nin kurtardılari diyorsun ki baska arkadaslarda diyor boyle lakin Alanya nin kac tane yuzde yuz olan net pozisyonu var ki..sadece son dakikalarda Mustafa pektemek in kafa vuruşu var biraz da caulker in kafa vuruşu..tamam Alanya ikinci yarı cok baskılı oldu topa sahip olmada ama pozisyon uretemediler ki...sonrada habire bizim 18 içine hava topu oynadılar.. karambolde gol aradılar.. yoksa biz iyi alan savunması yaptık iyi alan daralttik.sadece ikinci yarıda kontrada cok etkisiz kaldık.. bu eksiğe çalışmak lazım..yani onyekuru ve kerem gibi iki silah varken alanyanin baski kurduğu dakikalarda kontraya akilli çıkabilirdik.bunu yapabilseydik skoru da arttirirdik bence..son dakikalarda bu denli stres de olmazdı.
Herkes alanya çok baskılı oynadı, ikinci yarı maç tek kaleye döndü falan diyor da benim tüm maç boyunca hatırladığım net olan 3, sadece 3 pozisyonu vardı alanyanın, biri direkten dönen, biri babacarın dokunuşu ve topun musleranın bacaklarının arasında kaldığı pozisyon bir de pektedemek'in kafası, buna karşı gs'ın 6 tane yüzde yüzlük gol pozisyonu ve verilmeyen penaltıları vardı, biri elle temas olduğu için verilmedi, (son anda ele çarpmış olmasa goldü, önemli olan o pozisyonu yaratmaktı) bir pozisyon ceza alanı içinde elle oynanmasına rağmen ne hakemin ne de varın görmemesi sebebiyle arada kaynadı, bir direkten dönen top, iki tane onyekurunun harcadğı, bir onyekurunun verilmeyen penaltısı, yedlinin düşürüldüğü pozisyon buna dahil değil, o bence penaltı değildi.

ayrıca kırmızı kart verilseydi, ve cavellas ikinci sarıdan atılsaydı maç çok daha farklı olacaktı

Üst Alt