SL 20/21 H:26 | Fenerbahçe 0-1 Göztepe | MS | 21 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ünal Karaman geldiğinden beri izliyorum eskiye göre daha iyiler hücumda çok pozisyona giriyorlar özellikle berkanin ortalar tehlikeli
Fakat savunma 4lusu Kasımpaşa gençler ayarında hepsi rezil yani Göztepe gol atar ama kactane yer bilemem

Bu maça ümit bağlamayın derim.
Fenerin bug'unu bulan takımlar Feneri yener.
Nedir bunlar?
Toplu hücuma çıkmayacaksın, kendi yarı sahanda duran top vermeyeceksin ve korner atışlarında alan savunması değil de adam savunması yapacaksın.
Ligde bu kadar teknik direktör var ve bunları göremiyorlar. Fenerin akan oyunda attığı gol sayısı iki elin parmakları kadar bile değil.

Uygun konu bulamadım fenerbahçenin harika saçmalamasını buraya yazayım dedim.
O kadar çakallık ve para akıtmaya rağmen ibretlik hata ve saçma sapan bir kumar..
Bu yıl genel olarak forma şansı bulan oyuncular ve yaşları... (maliyetleri zaten biliyorsunuz)
Hadi bakalım nereye kadar para akıtacaksınız..
1613482323654.png1613482351590.png

Kiradaki oyuncuları başka bir komedi.
1613482436257.png

Ve bu garip şiş kadroda bu sene sonu sözleşmesi bitecekler:
1613482488418.png

Hüseyin Göcek, 15 Kadiköy macinda görev yapmis.
FB 10 galibiyet, 3 beraberlik, 2 galibiyet.

3 beraberlikten biri Türkiye kupasinda Eskisehir ile. Penaltida Eskisehir gecmis.
2 beraberlik BJK ve TS'ye karsi 0-0 ile

Yenilgiler
28.11.2009: Fenerbahce 1-3 Kasimpasa
28.10.2018 Fenerbahce 1-3 Ankaragücü

@Serkan G. Veren

Sol diz iç yan bağında zorlanma tespit edilen oyuncumuz Berkan Emir antrenmanda yer almadı.

*Sağ kalça adalesinde gerilme ve ödem tespit edilen oyuncumuz Peter Zulj antrenmanda yer almadı.

*Sağ uyluk arka adalesinde yaralanma tespit edilen oyuncumuz Lamine Gassama antrenmanda yer almadı.

Üst Alt