⚽ SL 20/21 H:27 | Galatasaray 2-0 Erzurumspor | MS | 27 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:27 | Galatasaray 2-0 Erzurumspor | MS | 27 Şubat

çok fazla pozisyon harcıyoruz.kuruya kızmıyorum çünkü monacoda oynatılmadı kendi çabasıyla antremanlarını yaptı ,bazen net goller kaçırsada unutulmamalıki şuan yarıştaysak katkıları var penaltı aldırmalar gol atmalar.yerin dibine sokarsak büyük haksızlık etmiş oluruz.mutlaka terim daha iyi vuruşlar yapması için hem kuruyu hem diğer oyuncuları uyarıyordur maç analiz görüntülerinde yapılan hataları yapılması gerekenleri anlatıyordur.

hiç bir maç kolay değil normalde ,amatör takımla bile oynasan gene atak yersin gol pozisyonu bulur rakip ,küçük görürsen bedel ödersin.artık ligin en ciddi olduğu döneme giriyoruz lay laylom dönemi bitti her takım kendini kurtarma peşinde olacak.buyüzden erzurumspor ve bundan sonra oynayacağımız her takım canını dişine takıp oynayacak.

her maç gerçekten final niteliği taşıyor artık.şampiyon olmak istiyorsa oyuncularımız bunu göstermeli

falcao gelsin show yapsın maçı olabilir.
falcaoyu satabilmemiz için maçın son 20 dakikalarında oyuna alıp özellikle mustafayla oynatıp birinci golcü olarak falcaoyu seçmeliyiz ki adam goller atsın ve maçın 20 dakikasında sakatlanma riski az olabilir diye ,sanki iyileşmiş ve hep oynuyor gol atabiliyor sıkıntı çekmiyor izlenimini vermeliyiz.

falcao artık 90 dkkyı geçtim 45 dkk bile heran değişiklik isteyecek diye çıkaracak gibi görünmüyor.en fazla yarım saatlik forvet.yaşıyla alakalı değil sakatlık meselesinden dolayı bunu diyorum.falcao gitmesi demek enaz 5 m euro kar demektir.büyük bi para

Hoca umarım gedsonu kesmez.Şu maçta oynaması lazım mutlaka çok lazım bize , form tutması lazım.Ben oynarsa 1 tane atacağını düşünüyorum bu arada
Muslera
Yedlin-Boss-Marcao-Linnes
Etebo
Emre-Soso-Gedson-Onyekuru
Musti
Soso oynasın ilk yarı bitirip çıksın.Erzurum toparladı ama kadro olarak hala çok güçsüzler ve defansları allaha emanet.Şu kadro ilk yarı çözer bunları.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

EusNwjfXcAI-kcC

kim karıştırıyor bu kafaları hangi maçımız kolay geçiyor ki bundan sonra kolay geçsin. ligin sonu geldikçe zaten net kopuşlar olmadıkça tüm ekipler elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacaktır. Yine algı ile insanları rehavete sürüklemek istiyorlar. çok kolay gibi gözüken maçlarda yakın zamanda puanlar kaybedildiği çabuk unutulmasın. Kolay maç yok hele ki rakipler de seri kazanmaya devam ettikçe senin de sürekli kazanman gerekirken.

Onyekuru kenardan daha iyi geliyor, Etebo uzak dursun bütün pas sistemini çökertiyor, Ömer bekte kanser ediyor, Saracchi yoksa Linnes oynamalı, Luyindama açık alanda oynadığımızda pas oyununda zorlanıyor, geride karşıladığımızda daha etkili.

Muslera
Yedlin Donk Marcao Saracchi
Taylan
Kerem Feghouli Gedson Arda
Mostafa

2. Devre

Muslera
Yedlin Donk Marcao Linnes
Taylan
Oğulcan Gedson EmreK Onyekuru
Mostafa​

Zor fikstür başlıyor. Ama bakıyorum da herkes kolay fikstür diyip şeytanın tuzağına düşüyor.
Rakipler 11 kişi defans yapınca kilidi açmakta ne kadar zorlandığımız aşikâr. Ayrıca hakemlerde alenen doğuruyor. 10. dk da kırmızı yersen görürüm kolay fikstürü.
O yüzden en zor maçlarımız başlıyor. Süpriz puan kayıpları bekliyorum maalesef. Çünkü taraftar dahil hoca futbolcular kimse konsantre değil. Fener vs Bjk önümüzdeki 5 maç puan kaybetmez.

Etobo savunmanın önünde oynamamalı. Dikine oynamaya çalıştığı zamanlarda çok kritik top kayıpları yaptığını görüyoruz. O alanı biraz daha pas ile geçmek daha mantıklı. Taylan geride Etobo oynayacaksa önünde oynayıp dikine gidebilme özelliğini kullanmalı.

Üst Alt