⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart

Muslera
Yedli-luyi-marcao-saracchi
Feg-gedson-emre-kuru
Falcao-mohamed

sal hoca bu kadroyu,tutmaz çok açık verirsek b planımız var zaten

Gol atmamız 2 şeye bağlı.

1. Bek oyuncularımızın keseceği ortalar
2. Feghouli

Başka şekilde bu orta saha (Gedson, Akbaba, Kılınç ve Taylan) gol mol atamaz attıramaz da.

biliyorum size komik gelecek ama ne kadar Etebo oynayacak olsada Defansif ortasahada ben bir Ozonwaforu görmek isterim o pozisyonda....nedenini sorarsanız ben onu biraz Vieiraya benzetiyorum...Vieira da zamanında Defanstan orta sahaya geçince seviye atlamıştı...belki bizde kendi Vieiramızı çıkartırız ....onun gibi uzun bacakları ver ve Hava topundada çok iyi olur.ve sol ayaklı olması ve Milli maçlarda iyi pas oyunu oynaması beni biraz umutlandırıyor o pozisyon için ...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

1. ve 2. bolge arasinda baglantida sorunumuz var. Ustune stoperlerin pas hatalari da olusuyor buradaki iletisim sebebiyle ve sonra da yeteneklerin kisitli olmasiyla. Hangi dizilis olursa olsun, bu baglanti ilk cozulmesi gereken sorunumuz, digeri ise 2 ve 3.bolgelerde dikine oynamak ve tek pas oyunu. Burada da yine baglanti kuracak oyuncumuz cok az. En buyuk aday gunlerdir yazdigimiz isim Feghouli. Akbaba mucadele etse de yapisi geregi uygun degil, olmadigi gibi tepki cekiyor cunku cok gucsuzlesmiz ve ozguvenini kaybetmis. Yapmamiz gereken bu defolari kapatacak ya da en aza indirecek oyun plani kurmak. Bazi oyuncularimiz ne olursa olsun hamle oyunculari ve bunu bilerek hareket etmemiz gerekiyor bunun sebebi de rakip ve lig standardimiz. Oyun tipimize uygun bir 6 numara bulmak zorundayiz artik.

Dış sahada felaket dandik bi takım bu normalde de dandik gerçi de rize 31 puanının 23 ünü evinde toplamış dış saha performansına bakın ligin dibinde bu rezil takım bunlarada puan bırakmayız herhalde.

zeminde biraz daha toparlar diye düşünüyorum

Muslera

Yedlin Donk Marcao Saracchi
Feghouli Etebo Taylan Onyekuru
Mohammed Falcao
Stoper hattı öyle sürekli değiştirilecek alan değil yaw. Luyindama marcao devam. Donk yedek kalsın.

Taylan olmayacak feguli olur onun yerine. Gedson ile gene başlar bi ihtimal akbaba yerine de Kerem oynar.

Falcao - mustafa
Onyekuru Gedson feguli kerem
Sarachi marcao Luyindama yedlin

Söyle 11 le çıksak da içinden geçsek Rizenin.

GSC Mobile App

Üst Alt