SL 20/21 H:34 | Galatasaray 1-1 Karagümrük | MS | 10 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:34 | Galatasaray 1-1 Karagümrük | MS | 10 Nisan

Bu saatten sonra yapılacak şey belli: Gelecek sezona hazırlanmak
Bunu da Mustafa Muhammed'i oyundan alıp 35 lik Falcao yu oyuna sokarak yapamayız.
Babel falcao arda gibi bitikler yerine lütfen mis gibi Oğulcan,Mustafa,Kerem'i oynatın.

Lig, bir zamanlar Avrupa mecrası için araçtı.
Bu oynadığımız futboldan sonra kendi adıma ne ikinci, üçüncülük, ne de atıyorum sekizincilik arasında bir farkı yok gözümde.
Bizden bir şey olmaz, ne halleri varsa rahatlıkla görebilirler.
fb taraftarı gibi de olmadığımızdan Kadıköy galibiyetiyle de avunamıyoruz.
Kusura bakmasınlar artık. İzleyeceklere bol sabır diliyorum sadece...

Bari Kerem,Mostafa,Oğulcan,Onyekuru,Marcao,Yedlin,Luyindama ve Taylan gibi takımımızda geleceği olan oyunculardan kurulu bir 11 ile sahaya çıksak da biraz genç ve istekli bir takım görsek. Son 9 haftada sadece bunu bekliyorum maç skorlarına dair sıfır beklentim var. Ömer,Şener,Akbaba,Arda,Gedson vs bu isimlerin oynamaması lazım.

Karagümrük hocası, şimdiden keyif kahvesi içmeye başlamıştır.

Elaman'in hocası olduğu kadro ile karşılaşacam 3 puan cepte diye.

Tek derdi;3 farkla mi 4 ve üstü farkla mi kazanacagidir

Sassarini hocadan ricam; karşısındaki elemanı fazla rencide etmemesi.
Şu sıralar üstüne çok yüklendiler.
Zihninde kalan 3 gramlık ayak tenisi bilgisi de silinip gitmesin.

Bu sezon bittiğine gore en azından yaşı kemale ermiş ve sözleşmesi bitecek isimlere bir jest bekliyorum

Okan kocuk-sener-donk-fatih ozturk-linnes-omer-arda-akbaba-babel-fegh-falcao

Kimin emeği geçtiyse bu hale gelmemize yazıklar olsun. Ulan size var ya o kadar güzel küfürler edilir ki gerçi küfre yazık. Geberdiniz ki o koca popolarınızı kaldırıpta 2 tane maç alasınız. Köklü değişim şart tepeden tırnağa devrim gerekli kulüpte

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu saatten sonra yapılacak şey belli: Gelecek sezona hazırlanmak
Bunu da Mustafa Muhammed'i oyundan alıp 35 lik Falcao yu oyuna sokarak yapamayız.
Babel falcao arda gibi bitikler yerine lütfen mis gibi Oğulcan,Mustafa,Kerem'i oynatın.
Bunun olabilmesi için hocanin kendini saha içine vermesi lazım.Ama yok hocamiz en ufak hatasında topçu harcasin.Kiralik topculari yetistirsin.Veteranlardan medet umsun.Derin yalnızlık hissediyorum desin.Profil fotosunu terazi yapsın.Kendini yonetimden üstün görsün.Bundan sonrası için en azından dediğin gibi takımın geleceğine yatırım yapacak bir teknik adamla anlaşılması yerinde olacaktır.Terimin kaldığı her dakika hem kendi hem takim zarar gorur

Lig, bir zamanlar Avrupa mecrası için araçtı.
Bu oynadığımız futboldan sonra kendi adıma ne ikinci, üçüncülük, ne de atıyorum sekizincilik arasında bir farkı yok gözümde.
Bizden bir şey olmaz, ne halleri varsa rahatlıkla görebilirler.
fb taraftarı gibi de olmadığımızdan Kadıköy galibiyetiyle de avunamıyoruz.
Kusura bakmasınlar artık. İzleyeceklere bol sabır diliyorum sadece...
kadıköyde kazandıktan sonra her şey ters gidiyor iki sezondur meğerse bizim nazar boncuğumuzmuş birde hırs kaynağımızmış. beşpara etmez galibiyetler feneri yenmek marifetmiş gibi.

Üst Alt