SL 20/21 H:34 | Galatasaray 1-1 Karagümrük | MS | 10 Nisan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:34 | Galatasaray 1-1 Karagümrük | MS | 10 Nisan

Taylan'ın durumu 31 Mart'ta açıklandı bu maçta oynayabiliyor mu kesin bir bilgi var mı ? Sonuçta 10 günü doldurmuş oluyor bu maç tarihinde. Etebo ile oynanacak tek bir maç daha kaldıramam cidden baştan mağlubiyet yazıyorum Etebo-Gedson görünce yetti be.

Bu hafta paydos vermedik mi biz
Paydos verdikte hastalığın 10. gününden sonra dönüş oluyor diye biliyorum bu yüzden Boupendza'yı oynatamadı mesela Hatay. Bizim Taylan'la ilgili açıklamamız ile bu maçın arasında tam 10 gün var eğer açıklamanın yapıldığı tarihte sayılırsa 11 oluyor merak ettim bu işi.

Hala kadro yapan var kafayı yiyeceğim çıkarsınlar paf takımı bu takım yine girer ilk 4 e yav.. bu ruhsuzluk çıldırtıyor beni koca takım kaleye şut atamıyor Allah kahretsin!!!

yeterince tatil yapıldı, şimdi birde hafta içi tatili eklendi. Bu kadarı yeterlidir heralde. Karagümrük maçında tek avantajımız yaşlı takım olması ve hafta içi zorlu hatay maçının olması

Şampiyon olamasak bile sonuna kadar götürelim şu işi be kaç senedir ya şampiyon oluyoruz ya da 5.6. falan kırılma maçlarını kazanamayınca hemen kopuveriyoruz ligden

Böyle takım mı olur insanın bir futbol zevki var arkadaş adam gibi oynayın artık

Farioli Karagümrük takımının başına geçtikten sonra bir çıkış yakaladılar Alanya döneminde yardımcı antrenörlük yaparken de oyun aklı olarak gösterdiği katkıdan bahsediliyordu

Korkarım ki Çağadaş Atan'ın Ömer Erdogan'ın ezdiğinden çok daha fazla ezilebiliriz bu maçta

Üst Alt