⚽ SL 20/21 H:36 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | MS | 21 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Muslera
Şener Luyindama Marcao Saracci
Taylan
Kerem Gedson Kılınç Onyekuru
Halil

Babel'i sola atıp Onyekuru'yu 2. yarıya saklama fikrine de açığım.​

linnes'in yetişme ihtimali var mı ?

vakayeme şener'i çiğ çiğ yer.

linnes'i de yer ama en azından bir şansımız olur.

öte yandan bitik olsa da feghouli'nin sahada olması gerektiğini düşünüyorum. kerem sağda sıkıntı yaşıyor. feg oradan top dağıtsın. kerem yine solda oynasın.

Ya ALLAH aşkına Keremi niye sağa alıyorsun yine ya! Çıldırtmayın adamı renktaş.

ADAM SOL AÇIK, SOL SOL SOL SOL.

Yeter ya.

Kerem sağda da güzel oynadı Paşa maçında. Bugün de golleri sağa yakınken attı. Onyekuru sağda Kerem kadar güzel oynamıyor.

linnes'in yetişme ihtimali var mı ?

vakayeme şener'i çiğ çiğ yer.

linnes'i de yer ama en azından bir şansımız olur.

öte yandan bitik olsa da feghouli'nin sahada olması gerektiğini düşünüyorum. kerem sağda sıkıntı yaşıyor. feg oradan top dağıtsın. kerem yine solda oynasın.
Vakayeme Linnes'i de yer. Orada yapacak pek bir şey yok.

Halil dervisoglu son vurusu cok kotu ama santrafor ozellikleri muazzam altyapi egitimini yurtdisinda aldigi bariz belli topu almasi donmesi sirtini dayamasi her pozisyonda hatasiz oynadi azicik son vurusu olsa super olur ama seneye takimda tutulmali

Kazanan kadro bozulmaz, ilk defa destekliyorum bu konuda hocayı. Tutmazsa mohammed girer. Alalim su macida kuşlar biraz strese girsin. Hadi bakalim başarılar Aslanlar

Yalı çocuğu nihat abisini aradıktan sonra o da hemen serdar tatlı’yı arayıp operasyon çocuklarından en pisliğini tayin edilecek için söz almıştır. Yani cüno, halil umut, ali palabıyık ve yku’dan bir tanesine hazırlıklı olun.

Üst Alt