SL 20/21 H:41 | Fenerbahçe 1-2 Demir Grup Sivasspor | MS | 11 Mayıs - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maç için hiç ama hiç umutlanmıyorum

Sivas her zamanki gibi kendine güvenenleri yanıltacaktır

O yüzden Fb'nin Kayseri maçında puan kaybetme olasılığını daha yüksek görüyorum

FB bu sene olmadık maçlardan puan çıkardı. Bu maçta takılacaklarini düşünüyorum ama çok da ballilar.

Rıza çalımbay in olması iyi başlarında. Başka da hiçbir artı durum yok.

GSC Mobile App

fb kayseri ile de yapacak
ks basın sözcüsü işi başak ile bitireceğiz demiş.

bunlar da fbye yatarsa şaşırmam. başak bunlarla oynadıktan sonra rize ile oynayacak
başak bu maçı kayseriye verir son maçta da rize ile puanları bölüşür. ikisi de fbnin yan sanayisi zaten

Başak ligde kaldı zaten, Kayseriye gönül rahatlığı ile yenilirler.

Sivas'tan umitli olanlari gorunce sasiriyorum. Bu takim bize karsi mucize puan aldi, sifir kalite. FB ilk 20 dk'da isi bitirir.

FB'yi gecmemiz imkansiz, iki maci da cok rahat alacaklar.

Dua edelim de BJK kazansin ve sampiyon olsun, biz aldigimiz galibiyet ile sunlara yildiz taktirmayalim.

Biz zaten 3. olacagiz, zorlamaya gerek yok gelecek sezonun planlari daha onemli..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Malesef puan kaybedebilecekleri maç Ankaragücü maçıydı. Son dakikada Ankaragüçlü defans oyuncusunun neden o topa kafa vuramadığını anlamadığım bir pozisyonda 2-1 öne geçip maçı aldılar. Son 2 maçı bırakacaklarını sanmıyorum. Umarım yanılırım. Sivas fenere hep yatmıştır.

Sivas daha sert takım başında Rıza olmasa zaten konuşacak bir şey yok , he başkanları fenerli ama teknik direktör varken maça etki edebileceğini sanmıyorum.

Rıza fenere yatmaz da, mecnun her türlü pozisyonu alır. Bjk yine 4 puan çıkarır şampiyon olur gibime geliyor. Eğer bjk olmazsa fb’yi yaparlar. Bize sıra gelmez.

Rıza olmasa en ufak bir endişem yok maçı satardı mecnun. Rıza faktörü bakalım nasıl etkileyecek takımı. Ama başkanda bazı futbolcular üzerinde etkili olabilir değil beşincilik, şampiyonluk ihtimali dahi olsa mecnun bu maçı satar

Üst Alt