⚽ SL 20/21 H:5 | Galatasaray 1-2 Alanyaspor | MS | 19 Ekim - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takım pozisyona giremiyor çift forvet olmazsa olmaz.

...................... Farketmez........................
Linnes.. Luyindama.. Marcao.. Saracchi
........... Etebo..... Taylan...... Ömer..........
............................ Kılınç.........................
....................Diagne.......Falcao.....

Rakibi dumur etmesi muhtemel uzun topa dayalı bir oyun anlayışıyla başlayıp skor elde ettikten sonra topu tamamen ele geçirerek alanya'yı ping pong topu gibi sektirelim. Deneyin görün yüzde yüz çalışıyor!!

Rakibi dumur etmesi muhtemel uzun topa dayalı bir oyun anlayışıyla başlayıp skor elde ettikten sonra topu tamamen ele geçirerek alanya'yı ping pong topu gibi sektirelim. Deneyin görün yüzde yüz çalışıyor!!

uzun topa koşacak adam yok ki renktaş. Herkes antep gibi savunmayı önde kurmuyor arka emreyi sarkıtasın

İlk haftalardaki etkili oyunu oynamazsak işimiz çok zor. Bu etkili oyun için gerekli olan şey de Feghouli ve Belhanda'nın kenarda oturması.

İlk haftalar onlarla etkili olduk savunması boş. Müspet ispatım yok ama bunlar transfer sezonu açıkken ve kalmak için mücadele ettiler ilk haftalarda. Özellikle Belhanda. Sonrası herkesin malumu. Yokları oynuyorlar

Peki kim oynayacak? Nasıl bir kadro düzeni olacak?

--------------------------------Fatih
----------omar----- marcao ----- luyindama ----- saracchi
---------------etebo ----- taylan ----- ömer (iyileştiyse emre)
--------------e. kılınç ------ falcao ----- arda

Bana göre en doğru kadro bu. Ama böyle bir kadronun olacağına inanmıyorum. Çünkü Fatih Terim'in forma adaletini kaybettiğini düşünüyorum.

galatasaray kulübü tüzük maddeleri

1- feghouli ve belhanda yine 11
2- gençler yedekte çürütülmeli, 10 dk bile oynatılmamalıdır
3- mağlubiyetten sonra ocak, temmuz kelimeleri en az 1 sefer kullanılmalıdır
4- maç sonu feghouli ve belhandaya sallanmalıdır
5- sonraki hafta feghouli ve belhanda yine 11

sonraki maddeler döngü şeklinde

Üst Alt