SL 20/21 H:5 | Göztepe 2-3 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lig çok uzun bu daha cicim ayları.

2-3 mağlubiyet aldıktan sonra görelim bir de.

Bizim GSC ligin boyunun 6 hafta ve 18 puan uzadiginin farkinda degiller.

Fb anca ali-nihat isbirligi ile sampiyon yapilabilir. Haa biz sampiyon oluruz diyemiyorum malesef.

Ama normal sartlarda fb olamaz derim. Tabi nihat abileri agir mesaide. Bunu görmemek icin de kör veya fbli olmak lazim!

Yaw her hafta antu gibi aglıyorsunuz ... geçen maçta da ibne hakem şerefsiz hakem satılmış hakem derken tak diye 2 penaltıyı karagumruke verdi hatta 2. Si verilmeyebilirdi .. ozanın ortası net penaltı yok yön degistirmedi yok yakın mesafe geçiniz hıyar gibi el açılmaz orada..
serdar azizin yere düştüğü pozisyonu net göremedim ama destek el muhabbeti diye bir olay çıktı destek elle vurduysa penaltı çalınmıyor..
tam aksi bana goztepenin penaltısı çok beleş geldi hatta bir açı var teması bile yok gibi serdar azizin .. ama hakem çok kararlıydı birşey görmese calmazdi diye düşünüyorum ekrandan bizi yaniltmis olabilir ..

Velhasıl 2 maçtır forumun ağladığı gibi hakemlik bir durum yok.. zaten hep aynı adamlar hakemden dert yanıyor benim gibi düşünenlerin çoğu ya diyaloga girip laf anlatmak istemiyot ya da yeni uyeyse kuş damgasi yerim diye çekiniyor..

Bu arada fenerin top oynamadığını görmek için futboldan anlamaya gerek yok caner olmasa bugün 3-4 puan toplarlardi..geçen yıl ilk yarı çok daha iyilerdi oyun olarak kötü oynayarak 3 puan almak önemli olsa da yeni transferlerden caner hariç hepsi soru işareti..2 maç puan kaybetsinler samattaya falan da soylenirler

7 gol atmışlar 3 ü Caner in ortası 3 ü de penaltı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biz sene başında dedik..Caner alınmalıdır dedik.En iyi transferleri caner diye..Yok adam kaçırıyormuş yok defansı kötüymüş palavra..
Bizim taraftarında bu iş bilmez yöneticilerden farkı yok.

bu maçı seyretmedim sosyal medyada inanılmaz tepki var şikecilerden..Buradaki yorumlara bakıyorum tam tersi.

Ama adamların tek kıskandığım noktası hakların çatır çatır koruması..Saaha içinde futbolcuları saha dışında yöneticileri.Bunları gördükce bizim ruhsuz futbolclardan ve vasiıfsız Galatasaraylılıkla alakası olmayan yöneticilerden nefret ediyorum..Bizim sözde futbolcular hakem eliyle topu bizim kaleye yuvarlasa ona bile itiraz edemeyecek kadar ruhsuzlar.

bu kanı bozuk şikecilerin itirazlarında abartı var.Bu kadarda olmaz burası doğrudur.Yaptıkları tam bir şerefsizlik.Bizimkilerin bu kadar yapmasını zaten istemem.Ama bizimkilerin hiç umrunda bile değil.Normal olması gerektiği kadar bile itiraz etmiyorlar.

Göstepe ve diğer satılmış anadolu klüperinde Allah cezasını versin.Bizim maçtan sonra alayı hiçbirşey olmamasına rağmen köpek gibi tepki veririler hakemlere.Bunlara efendi olmayacaksın.Şikeciler gibi Ezeceksin kafasını hem sahada hem saha dışında.

Yaw her hafta antu gibi aglıyorsunuz ... geçen maçta da ibne hakem şerefsiz hakem satılmış hakem derken tak diye 2 penaltıyı karagumruke verdi hatta 2. Si verilmeyebilirdi .. ozanın ortası net penaltı yok yön degistirmedi yok yakın mesafe geçiniz hıyar gibi el açılmaz orada..
serdar azizin yere düştüğü pozisyonu net göremedim ama destek el muhabbeti diye bir olay çıktı destek elle vurduysa penaltı çalınmıyor..
tam aksi bana goztepenin penaltısı çok beleş geldi hatta bir açı var teması bile yok gibi serdar azizin .. ama hakem çok kararlıydı birşey görmese calmazdi diye düşünüyorum ekrandan bizi yaniltmis olabilir ..

Velhasıl 2 maçtır forumun ağladığı gibi hakemlik bir durum yok.. zaten hep aynı adamlar hakemden dert yanıyor benim gibi düşünenlerin çoğu ya diyaloga girip laf anlatmak istemiyot ya da yeni uyeyse kuş damgasi yerim diye çekiniyor..

Bu arada fenerin top oynamadığını görmek için futboldan anlamaya gerek yok caner olmasa bugün 3-4 puan toplarlardi..geçen yıl ilk yarı çok daha iyilerdi oyun olarak kötü oynayarak 3 puan almak önemli olsa da yeni transferlerden caner hariç hepsi soru işareti..2 maç puan kaybetsinler samattaya falan da soylenirler

ewt çılgın bir vaziyet söz konusu örn geçen hafta bizim yediğimiz gol 80 mt geriye gidip iptal oldu adamların aleyhindeki penaltı olmadı, bugün de üfleme bir penal var aleyhlerinde gerçi herifin elini sıyıran penal da çok ucuz ama yine de kitaba uydurabileceğin bir penal. serdarın eline geleni görmedim bişey diyemem ama bizim aleyhimizde ve onların lehine bir durum söz konusu değil, habire işi buraya getirmek de pek sağlıklı değil bunun sonu şizofrensel paranoya ile sonuçlanır

ewt çılgın bir vaziyet söz konusu örn geçen hafta bizim yediğimiz gol 80 mt geriye gidip iptal oldu adamların aleyhindeki penaltı olmadı, bugün de üfleme bir penal var aleyhlerinde gerçi herifin elini sıyıran penal da çok ucuz ama yine de kitaba uydurabileceğin bir penal. serdarın eline geleni görmedim bişey diyemem ama bizim aleyhimizde ve onların lehine bir durum söz konusu değil, habire işi buraya getirmek de pek sağlıklı değil bunun sonu şizofrensel paranoya ile sonuçlanır
fenerin penalti oncesi faul var demişler,dogru mudur

Mac sirasinda dedim gene diycem. Ersunla sampiyon olduklqrinsene bqsina cok benziyor. O sezonda hakemler fener gol atanq kqdar uzatiyorlardi maclari. Boyle boyle bir hava yakalattirmaya cakisiyoalar. Rakiplerin ikramlari da bu sene o seneye gire biraz daha qrtmis durumda. Cunku o zamanlar bekleyebilirlerdi bu sene bekleme luksleri yok. Sampiyon olmak zorundalqr. Biz k3ndi isimize bakalim ve ilk yarida farkin qcilmasina musade etmeyelim. Su k3ndi ic hzurumuzu yakalayabilsek futbola odaklanabilecegiz ama kimse belki biz dahil musade etmiyor.

Hakem kararlarına girmiyorum, çünkü bu maç hakem üzerinden konuşulmaz.Seyircisiz maçta yüzüne küfür eden iki oyuncuyu(Caner, Serdar Aziz) atamayan biri zaten uzun vadede Super Lig hakemi olamaz,o yüzden bu maçta hakem yoktu maalesef deyip geçiyorum...
Fener'in kadrosu yaşlı, ileri uçtan Vedat Muric de gidince bu kadroyu taşıyacak bir oyun bulmaları zor diye düşünüyordum ancak Erol takımda üç 10 numara varken Ozan Tufan'i Muric gibi kullanarak orta sahayı taşımaya çalışıyor, bizim maçta da bu macta da başarılı oldu bu anlayış.Diger maçlarda da Ozan oyundan çıkınca 9 kişilik Hatay'ı yenememisler ve Karagümrük maçında ise penaltı kaçınca galibiyet almışlardı...Ozan da hiç sakatlanacak, düşecek gibi de durmuyor.Artik o çıksa bile yerine Tolga Ciğerci oynar, başka şekilde ayakta kalmaları imkansız...
Burda çok iyi pas yapan orta saha yoksa (Başakşehir harici kimsede o orta saha yok) Ozan'i pasivize etmemin en kolay yolu adam adama benzer koşucu bir oyuncu ile markajli oynamak.Onun koşu yolunu perdeleyen, ritmini bozan dolayısıyla işleyen çarka çomak sokan bir anlayış ile Fenerin kâbus günleri başlar.Defans anlamında yüksek ihtisas yapmış değerli süper lig Türk hocaları bunu en yakın zamanda yaparlar...Ha kadroları geniş, yeni oyun denerler mi bilmiyorum ama Erol gibi A.Avcı tedritasindan geçmiş önce defans diyen hocalar getirip getirip hep bir yerde tikanirlar.

goztepenin verilen penalti uyduruk ama 2 net penaltisi verilmemis.goztepenin 2.golden once de penalti pozisyonu vardı.fener hakemlerle dans ederek mac aliyo,burdakiler de biz feneri sampiyon yapacagiz,fbnin kadrosu uzay boslugu falan diyo.ne sizofrenik bi durum.

Sen kendi sahanda bu rezil feneri yeneme von gibi oyna sonra göztepeden bilmem nerden medet bekle gecin bunları bu işin böyle olcagı belli degilmiydi sezon başı

Fbnin bu kadarkötü futbola rağmen 2 maçtır kazanması kötü oldu. Kadro kaliteleri derinliği zaten iyi bunların. Kötüyken kazanıyorlar iyi oynamaya başlayınca zaten rahat galibiyetlere başlarlar. Maçlaer sıklaşınca yine bunların işine gelecek. Başakşehir kadro genişliğiyle şampiyon oldu.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt