⚽ SL 20/21 H:6 | Erzurumspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maçı da rahat aliriz, rahat bi galibiyet çıkarırız diyemiyorum artık. Sebep olanlarında kulağını çok güzel çınlatıyorum.

Kimi oynatsak sorun.Belhanda kötu yerine koyduğun Emre daha kötu.Feghouli rezalet Emre Kılınc da aynı.Forvetlere zaten gelmiyorum orası tam bitik.Luyindama Marcao Saracchi ve biraz Omar dısında istikrarlı performans verecek oyuncumuz yok.Defans hattının iyi olması da bir halta yaramıyor çunku kalecimiz ligin en kötusu.Bu sene çile gibi gececek.Fenere rakip olacak pek takım da yok.Başak desen avrupa yorar onları.Bjk bizden beter.Resmen yönetim ve hoca el ele verdi tarihin en rahat şampiyonunu çıkartacaklar.Bu saatten sonra istifa etmişler etmemişler umrumda değil.İş işten geçtikten sonra pek bir anlam ifade etmiyor.Alanyanın Fenerin Kasımpaşanın yaptığı şeyi Erzurum da yapacak.Taylana ve Marcaoya basıp topu Linnes ve Luyindamadan çıkarttırmak isteyecekler.Yenerler yenmezler o ayrı.

İstedikleri kadar marcaoya bassınlar luyi beyefendi her topu sürücem diye çalıma girmeyip az basit oynasa çok çok rahat çıkar bu takım ileri.

Okan
Omar.. Luyindama.. Marcao.. Saracchi
Belhanda.. Donk.. Ömer
Feghouli.. Babel.. Kılınç

Arapların keyfi gelsin diye beklicez yapcak bişi yok

Hocayı dinledim şimdi. 10 kişi kalmasaydık Falcao'yu çıkarmazdım dedi. Umudumu tamamen kestim sezondan bu takımdan bir yol olmaz. Erzurum iyi hazırlanmışsa puan alır her türlü.

Okan
Omar Boss Marcao Saracci
Belhanda Taylan Ömer
Emre Babel Ali/Kerem/ogulcan

Umdugum kadro bu aslinda dizilis fln degisebilir tabi

Falko feg diagne kadro disi.

Ftnin cikaracagi kadro

Fatih
Omar Boss Marcao Saracci
Taylan
Emre Belhanda Akbaba babel
Falcao

Ömer Şişmanoğlu'nun golüyle müsabaka da geriye düşme ihtimalimiz şimdiden içimi üşütmeye yetti! En iyisi mi biz direkt A.Gücü maçına geçelim.

Ömer Şişmanoğlu'nun golüyle müsabaka da geriye düşme ihtimalimiz şimdiden içimi üşütmeye yetti! En iyisi mi biz direkt A.Gücü maçına geçelim.
Basaksehir macindan sonra bana ses etmissin.bende sana ediyorum. Basaksehir ve trabzon lige geri donecek.basaksehiri 1 hafta once söyledim. ama sivasda dahil olacak.bunlar birbirini yiyecek bjk,fener ilen ve biz kadroyu yamalayip devre arasina kadar idare edeceğiz.mayista da gorusuruz😊

Üst Alt