ŞL 20/21 H Grubu M:2 | Başakşehir 0-2 PSG | MS | 28 Ekim | beIN Sports 1 - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gecen sene mac sonu ayakta alkislanan takimimizdan 3-5 kat iyi oynadi Basaksehir

Bayern finalde Paris ceza sahasini bu kadar penetre etmemisti

altıpasta yıgılıp 5.6. golü yemek için beklemediler falan mı dedi üstat

Yok mücadele iyiydi, kaliteye kaybettik filan. Yan topta 2 adam mal gibi koşup boşa adam bırakmasa PSG'nin sabaha kadar gol atamayacağı bir maçtı. Neymar da yokken böyle malca bir golü yemenin açıklaması kalite eksikliği olamaz. Allah'tan Zokan bunun kafasında bir herif değil de bu aptal züğürt tesellilerini maçın analizine yansıtmayacaktır.

Bence geçen seneki bizden iyi oynadılar.

4f27bf3e8dc.png

4d874b9266e.png

rafael çok iyiydi

irfan da iyiydi berkayla ama irfanın neden seviye atlayamadığını gördüğümüz maç oluyor

skoru çok az daha doğrusu skor yapma ihtimali çok az adam

şutları belhanda ile yarışır

kritik anlarda güvenli davranamıyor malesef

1. Ciddi şekilde ezileceklerini düşündüğüm için maçın ilk 60 dakikasını izlemedim. 60. Dakika skora bir bakayım dedim ve hemen açtım maçı. O dakikadan itibaren çok iyi futbol oynadılar.

2. Geçen sene bizim için onları (PSG ve RM) yenme şansımız yok, onlar bizim rakibimiz değil demiştim. Mücadele edelim yeter demiştim. Ama işte böyle oynayıp yenilmemizi istedim. 4 maçta 40 gol yiyecek top oynamamızı değil...

Okan Buruk’u geçen sene Türkiye Ligi için büyük denecek maçlarda genelde oynattığı korkak ve kötü futboldan dolayı çok eleştirmiştim. Bugün takımına çok sağlam futbol oynattı izlediğim 30 dakikada.

Ona ve Başakşehir’e tebriklerimi sunuyorum.

Üst Alt