ŞL 20/21 H Grubu M:2 | Başakşehir 0-2 PSG | MS | 28 Ekim | beIN Sports 1 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şut çeken süper lig takımı görmeyeli çok olmuştu.
Başak gerçekten iyi mücadele ediyor.
Tek istediğimiz şu kadar mücadele başka bir şey istemiyoruz bizim takımdan da :(

Berkay ve bolingoli limitlerinin üstüne çıkmış durumdalar.

Deniz yerine Onyekuru olsaydı Başak şimdi en az 2 tane atmıştı.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Gecen sene icerdeki macta biz de bayagi iyi oynamistik. Ozellikle ilk yarida.

Nasıl oynadığımız hatırlamıyorum ama çok net 5,6 pozisyon verdiğimizi hatırlıyorum.1-0 mucize gibi birşeydi o maç..

şimdi şu maça bakıyorum..Belki gene psg alır ama başakşehir iyi görüntü veriyor. Biz psg ile oynadığımızda şimdi yedik yiyeceğiz diye maç seyrediyorduk.

Bu çapsız başkan ve yöneticilere Avrupada Galatasaray markasına zarar verdikleri için tazminat davası açmak gerekiyor.

Akbil reis'in itibarı için ölüm kalım savaşı veriyor herhalde. Yoksa Psg'nin bunlara koskoca bir devre gol atamamış olması çok şaşırtıcı.

giphy.gif

Şimdi şu maçın ikinci yarısı ne olur bilmiyorum ama sadece ilk yarı için konuşacağım bu maç Fatih hocanın son yıllarda ne kadar formsuz olduğunun birebir kanıtı resmen. Bu başakşehir kadro olarak bizim geçen seneki kadrodan kağıt üstünde iyi bir kadro mu ? Tabi ki değil ama oyun olarak daha net oynuyorlar ve bizim içerideki psg maçı bal yapmayan arı misali bir maçtı amatör eğlendiren cinsten. 1-0 yenilince iyi oynadık sandık ama Okan’ın takımının bugünkü ilk yarı itibariyle gösterdiği gibi net bir oyun karakteri göstermedik. İkinci yarı o Türk takımlarının kronik ilk golü yeme hastalığına yakalanmazlarsa puan alabilirler bugün.

Üst Alt