⚽ SL 21/22 H:10 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:10 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim

berkanı da taylanı da beğenmiyorum. ocak ayında yerli kaleci, yerli sağ bek almalıyız. keremle 3 oluruz, emre,halil,ömer,berkan,alparslan da rotasyonda kullanılır. yerli kaleci kim olur bilmem ama bu musleradan kötü olmaz eminim. bir de mohammed yerine forvet lazım.

yerli kaleci,kaan ayhan,nelson,marcao,pva
gedson-okay-cicaldu
morutan-kerem-transfer

bu sene için umudum yok, mecbur trabzonu desteklerim kuşlara karşı.

Cidden verilen mücadeleye saygısızlık şu cümle yav. Zıvanadan çıkmış durumda bazı eleştiriler. Ciddi anlamda forumdan soğutuyorsunuz. Takım 2'si deplasman olmak üzere 3 maçı gol yemeden geçmiş, lider. Ayıp ediyorsunuz, verilen mücadeleye, emeğe saygısızlık ediyorsunuz. Aziz Yıldırım'ın Uefa kupası tesadüf demesi kadar saçma bir mesaj olmuş.

Oyunu beğenmedim dersin, daha iyi olmalıyız dersin ama balına alınmış puanlar demek bomboş eleştiri.
Dostum agızları bosken rahat edemiyor bunlar,illa bir seyler diyecekler,boş beles..

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cidden verilen mücadeleye saygısızlık şu cümle yav. Zıvanadan çıkmış durumda bazı eleştiriler. Ciddi anlamda forumdan soğutuyorsunuz. Takım 2'si deplasman olmak üzere 3 maçı gol yemeden geçmiş, lider. Ayıp ediyorsunuz, verilen mücadeleye, emeğe saygısızlık ediyorsunuz. Aziz Yıldırım'ın Uefa kupası tesadüf demesi kadar saçma bir mesaj olmuş.

Oyunu beğenmedim dersin, daha iyi olmalıyız dersin ama balına alınmış puanlar demek bomboş eleştiri.
Hocam eleştiri yapmak için eleştirince müthiş bir yorum yapmış olunuyor mesela kötü düzelebilir demek olmaz berbat amatör lig oyuncusu demek Olur.

Gs sözlükten alıntıdır

yazılacak çok şey var, üşenmesem eski yazdıklarımı buraya bırakırdım. yanılmadığımı görmek hem üzüyor hem de sevindiriyor. demek ki aklımın, gözümün gördüğünü doğru yorumlayabiliyorum. fakat yönetimler ve teknik ekip yıllardır bunu göremiyor mu? sanmıyorum, komik olurdu.

tekrar üzerinden özet olarak geçecek olursam;

- gençlik aşısı yüksek doz yapıldı, bir çok deneyimi ilk kez yaşayacak oyuncularla doldu.
- tecrübe ve kaliteli isim eksikliği göz ardı edildi. futbolu hobi olarak oynayan ciddiyetsiz iki isim arda ve babel'e güvenildi sanırım. bir de feghouli var, etkisiz eleman zaten.
- 6 numara gibi omurganın önemli noktalarından birine gelişime açık bir oyuncu tercih edildi. fakat bu pozisyonda sabır edilecek değil tam anlamıyla oturacak isim lazımdı. kötü bir strateji hatasıydı.
- her genç gelecek vaadedip sana muhteşem para kazandıracak değil. tutmazsa para kaybetmezsin ama maç ve zaman kaybedersin.
- pva konusunda ben de yanıldım. gerçekten verimsiz.
- onyekuru gitti yerine kimse gelmedi. barış ve babel'e güvenildi. yine stratejik bir hata.
- tam bir forvetimiz olmalı. fenerbahçe' nin yaptığı forvet hatalarının aynısını yapıyoruz. başarılı olduğumuz yıllarda tam bir forvet ile oynadık hep. bu kadar basit bir analiz, basit bir sonuç. diagne mi? mostafa mı? halil mi? hangisi tam net bir forvet? ki halil' i diğer ikisinden ayrı değerlendirmek lazım.
- duran top gibi bir silahı kullanamıyoruz ve duran top savunmasında da bir o kadar kötüyüz. yıllardır bunu çözemiyoruz.
- herhangi bir seti, geçişi yıllardır oturtamadık. oyun planımız bu diyebileceğimiz, standart bir performans verdiğimiz taktik anlayışımız yok, olmadı.
- bu sezon 10. hafta itibariyle 15 gol atıp 14 gol yedik. puan cetvelinde 18 ve 19. sıradaki takımların yediği gol sayısı ile aynı.
- bu takımın bu sene kalesi (-de artık) sorunlu, defansı sorunlu, orta alanı sorunlu, hücumu sorunlu. parça parça bile oturmuş bir noktası yok. [\QUOTE]

Bu maç olduğu gibi her maç sahaya Taylan ve Pva gibi 2 eksikle çıkıyoruz. Birde bunlara o gün formsuz olan Muslera, Diagne ve Muhammed gibi bir kaç oyuncu eklenirse zaten kazanma şansın da sıfıra inmiş oluyor. Allah rızası için şu takıma Ocak ayında orta saha oyuncusu alınsın.

maçı hakem rezil etmiş ama spor medyasında bjk galibiyeti başlıkları var bir tane yöneticimizde "bu nasıl hakem" demiyor.
Alex-3 kırmızı yememiş biri dirsek ikincisi "ikinci sarı" üçüncüsü taylanın topuğuna basma
batshuayi kırmızı net yumruk atıyor
bu nasıl bir maçtır bir adam 3 kırmızılık maçta sarı ile kurtuluyor?

Dünyada en önemli mevkisi (6-8) boş olup iyi futbol oynayan tek bir takım yok. Hala biz niye kötü oynuyoruz muhabbeti dönüyor. Çok komplike değil açıklaması. Hocanın pas oyunu zart zurt inadını kırıp geçiş oynamaya çalışması güzel ama oyuncu tercihleri konusunda hata yapmaya devam ediyor. Bu takım mevcut kadrosuyla topa sahip olarak iyi futbol oynayamaz.

Üst Alt