⚽ SL 21/22 H:10 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:10 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim

Futbolcularımız maç seçtiği için tamamen futbolcuların keyfine bağlı bir maç olacak.İsterlerse kazanırlar önemsemezlerse fark yeriz.Avrupada başka ligde başka oynuyoruz böyle takım olmaz.

Moskova'dan puanla dönersek bunlara yeniliriz. Moskova'dan yenilgiyle dönersek bunlara yenilmeyiz.

Böyle birşey bekliyorum bizim takımdan.

Marcao ve Boey dönerse saksağanlara sahalarında tıklarız.

Diğer taraftan da bizim takıma pek güvenemiyorum.

Bu maçtan Konya maçından daha umutluyum açıkçası bu sene güçlü takımlara karşı çok sağlam oynuyoruz. Marsilya ve Lazio maçlarındaki taktik ile oynarsak Beşiktaş bizi yenemez. Ayrıca Marcao,Boey ve Berkan'ı kadroya dahil edeceğimiz için gayet iyi bir kadro ile çıkacağız gibi duruyor.

Fatih hoca geldi geleli tek iyi yaptığımız şey çoğunlukla büyük maçları bir nebze iyi oynuyoruz. Daha dirençli oluyoruz. İnşallah bu maçta girdiğimiz posizyonlari gole çevirme yuzdemiz nirvana yapar.

Beşiktaş'ın artıları rakip sahada iyi baskı yapmaları, bizim artılarımız baskı anında Nelsson - Marcao tandemiyle pas yaparak baskıyı kırmamız biz Beşiktaş'a oranla daha rahat şekilde sahaya çıkacaz sonuçta onların oyununa ters gelecek bir yapımız var.

Cok kritik iki maca cikacagiz. Takim gelisimi ve moral acisindan da. Ben takimdan "yenilmemek" mantigiyla oynamasini bekliyorum. Bunlarin durumunu bilmiyorum sakat/cezali. vs.. Ama tek bildigim yenilmemeliyiz. Deplasman, 1 puan iyidir. Sakin ve net oynarsak istedigimizi ve hatta fazlasini da aliriz.

Muslera
Boey-Nelsson-Marcao-Ömer( mecburi yerli)
Assunçao-Berkan-Cica
Morutan- Mostafa-Halil

Bence bu kadro çıkmalı. Orta sahayı biraz kalabalık tutmakta fayda var ayrıca gustavo ikili mücadeleden kaçmıyor toplara giriyor. Gidişat istediğimiz gibi giderse hamleleri de ona göre yaparız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İkinci lig seviyesi kadromuz ve PES 2019'da takım yönetip bir sezon takımı şampiyon yapamayacak sistemsizlikte ki sadece vasfı teknik direktör olan biriyle BJK'dan puan alamayız.

Eğer hoca forvette Muhammed olmak koşuluyla Trabzon maçıyla aynı 11'de çıkarsa takım güzel futbol sergileyebiliriz.. Duruma göre çift forvete dönebiliriz.

Muhammed
Kerem-Cicaldau-Morutan-Emre Kılınç
Ömer-Marcao-Nelsson-Sasha
Muslera
Sasha iyileşti , Marcao'nun cezası bitti diye biliyorum.

Üst Alt